Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A menstruációm pont azon a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menstruációm pont azon a napon kellett volna megérkeznie mikor a baratommal szeretkeztem (VÉDEKEZTÜNK). és nem jon meg! Valami tipp?

Figyelt kérdés
2018. febr. 26. 18:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
Terhes vagy. Más tippem nincs:)
2018. febr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
azt ugye vágod, hogy kb. sosem jön meg pont azon a napon, amikorra "kéne", és ha pár nappal előbb/később jön semmi gond nincs lol
2018. febr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne már terhes? Lehet, hogy az, nem azt mondom, de az biztos, hogy nem az aznapi szextől. Előtte is csináltátok már, vagy ez volt az első? Ha előtte is, akkor csinálj egy terhességi tesztet. Ami fontos, hogy akár ez volt az első, akár nem, akár pozitív a teszt, akár nem, menj nőgyógyászhoz, főleg, ha már beállt a menstruációd. Ha csak 1-2 éve jött még meg neked, és még nem állt be, akkor ez természetesen normális.
2018. febr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat ! A multhonapban megjott de hamarabb mint 28(tudom nem mindenkinek ugyan az a ciklus nap(alt.nekem annyi))..es pont azon a napon szeretkeztunk, mikor meg kellett volna jonnie, de ereztem is megfog jonni, de eddig semmi....( 15L )
2018. febr. 26. 19:17
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes mert minden egyes alkalomkor szoktunk vedekezni, es oda figyelunk
2018. febr. 26. 19:18
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem értesz a szeretkezéshez nem tudod mi,hogy megy addig ne csináld.
2018. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Miert ne ertenek hozza , te most hulyenek nezel? Ha nem tudsz valami tippet, vagy tanacsot akkor tartsd meg megadnak a véleményed koszonom
2018. febr. 26. 20:34
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Legalább azt írnád le, hogy hány napja késik, hogy adj valami támpontot nekünk. Egyébként ezer dolog miatt késhet.

De egyet kell értsek az utolsóval, annyi változtatással, hogy még a saját tested működésével sem vagy tisztában. Nyugodtan pontozz le, de ez az igazság, különben nem itt kérdezgetnél.

2018. febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
9 napja kesik,es tudom hogy sok dologtol függ...
2018. febr. 26. 20:40
 10/18 A kérdező kommentje:
De ugy mi a legjellemzo ra hogy keshet? Mert tényleg éreztem hogy megfog jonni, de pont az este szeretkeztunk
2018. febr. 26. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!