Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudja, hogy mit akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudja, hogy mit akar tőlem a lány. Mit tegyek? 16/F

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy lányba akivel régen jártunk azután szakítottunk és újra összemelegedtünk.

Vonzódunk egymáshoz ezt már tisztáztuk, de azt mondja, hogy nem tduja mit szeretne tőlem.

Én eddig féltem, hogy barátként tekint csak rám és ezért nem akartam nyomulni rá és nem is tettem.De elmondta ezután, hogy ő arra várt, hogy nyomuljak és tudjam mit akarok és legyek határozott.

Én úgy érzem, hogy szeret engem csak bizonytalan mert nem tűnök komolynak számára.

Azt mondta, hogy így nem fogunk újra összejönni, amit én nagyon nem szeretnék.Amikor együtt vagyunk mindig összemelegedünk és puszilgat meg harapdálja a fülem meg minden ilyesmi.

Mit csináljak, hogy bebizonyítsam, hogy szeretem és, hogy vele akarok lenni?

És, hogy ő is hasonlóan érezzen.

Válaszokat előre is köszönöm.



2018. márc. 2. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"De elmondta ezután, hogy ő arra várt, hogy nyomuljak és tudjam mit akarok és legyek határozott. "


Ezek után tulajdonképpen mi a kérdésed?

2018. márc. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Furcsa,hogy azért nem fogtok újra összejönni,mert te nem nyomulsz. Legalábbis nekem ez esett le.


Éreztesd vele,hogy szereted,flörtölj vele. Persze add önmagad,nem azt mondom,hogy játszd a macsót,csak mint ahogyan mondta,úgy cselekedj,hogy azt tükrözze,hogy őt akarod.

2018. márc. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Le kell szopatni az elég komoly lovagias tett amiből már biztos tudni fogja, hogy szerelmes.


"ő is hasonlóan érezzen" hazudj neki, hazudj ezáltal magadnak is és az lesz. Legyél más mint aki valójában vagy, legyél az a személy megtestesitője amibe az ő fantáziája szerelmes.


És csalódj egy nagyot nem benne, hanem magadban.


Itt már nem kérdés mivan egyszer elmondta mit gondol rólad "nem tart komolynak" akkor te miért küzdenél érte komolyan?


Halál komolyan mondom, hogy ebből csak kiszálni érdemes már vagy max megdugni. 25f

2018. márc. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!