Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ilyenkor?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
9. es vagyok. Még általánosban volt egy fiú akivel nagyon jól megvoltunk. Egymásba szerettünk de nem ugyan akkor mondtuk ki mot éreztünk. Egyszer összevesztünk hisz ő nem akarta még fellvállalni a melegséget és a szerelmét irántam utánna letiltott. Azóta nem bírtam vele beszéllni. Abban a tévhitben élltem ha nem gondolok rá nem fog fájni. Sajnos tévedtem. Minden egyes percben rá gondolok és olyat is tettem amirw nem vagyok büszke. Csinálltam egy másik fb fiókot és azon leírtam neki hogy hiányzik, nem válaszollt. Szerintetek mit tudnék csinállni? Tudom hol tanul de azt nem hol lakik mivel elköltöztek. Nemvagyok már benne biztos hogy szeret vagy hogy még a fiúkhoz vonzódik-e, de választ akarok személyesen tölle hogy miért tette ezt. Persze csinálltam olyan dolgokat amikre nemvagyok büszke (nem is keveset) de akkor sem értem miért nem válaszol legalább annyit hogy haggyam örökké.. Mit tegyek? Nagyon szeretem és nem akarom hogy elmenjen...

2018. márc. 3. 02:13
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Ebben a kórban a melegség kérdése nagyon nehéz. Nagy a valószínűség rá, hogy ő heteroszexuális lett. Őszintén a kérdés olvasása közben, én éreztem magam kínosan, hát akkor csak gondolj bele, hogy ő mit érezhet egy ilyen üzenetnél. Lehet szégyelli a dolgot és ezért nem válaszol. Amúgy szerintem menj el pszichológushoz mert szerintem nálad ez a melegség kérdés még nem tiszta. Nem 100% szerintem, hogy meleg vagy, csak valami trauma, társadalmi nyomás lehet a dologban. És ezt komolyan mondom, egy pszichológus sokat tud ezen segíteni és az is lehet, hogy a hormonjaidban is rendet tud rakni és esély van rá, hogy újra heteroszexuális lehetsz és ha még se lennél az, akkor ellell fogadd magad.
2018. márc. 3. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

Te tipikusan az az ember vagy aki nem ért a szóból (meg a csendből sem).

Az, hogy letilt téged és te csinálsz egy másik fiókot és csakazértis...csakazértis....

Neked az sem lenne elég ha leírná 100x hatalmas betűkkel, hogy hagyd békén, akkor is zaklatnád. Nyilván ezekből a jelekből már rájöhettél volna, hogy nem kiváncsi rád, csak épp nem tartod tiszteletben.

Képzelem miket csinálhattál még ezen felül, amiért már nem akar veled szóba állni.

Az embereket nem szabad ilyet szinten kergetni, ez nem normális dolog. Taszítasz vele mindenkit. Ha nem akar tudni rólad, viseld emelt fővel. Nem te vagy az egyetlen akivel ilyesmi történik.

Azt gondolod ha megfojtod a hülyeségeddel akkor majd szóba áll veled valaha is? Nem. Azt fogja gondolni, hogy egy levakarhatatlan bolond vagy aki elöl menekülni kell.

Azt meg senkire nem lehet rákényszeríteni, hogy vállalja fel, hogy meleg. A sorok alapján én korántsem vagyok biztos abban, hogy ő valóban meleg és szerelmes beléd. Szerintem csak te vagy szerelmes belé, és ettől megijedt. Meg persze azoktól is amiket csináltál, csak ide nem írtad le.

Engem hónapok óta "kerget" egy fickó, képtelenség levakarni, iszonyat idegesítő és már biztos vagyok benne, hogy valami nem kerek a fejében pont ezért, mert nem veszi észre magát.

Nyissál mások felé, építs egészséges kapcsolatokat amik visszazökkentenek és megerősítenek.

37n

2018. márc. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. Kèpzeld hogy tévedsz. Nem vagyok az a fajta. De tudod nem egyszer írta le nekem régebben hogy mit érzett irántam. Épp ezért akartam választ kapni. És nem 8. év végén tiltott le hanem kb hetedik év közepén. Nyolcadikba már kibékültünk. Szóval elöbb kérdezz és utánna írj le ilyen hülyeséget.
2018. márc. 3. 09:12
 4/8 anonim ***** válasza:

#1


A homoszexualitás nem megváltoztatható dolog és főleg nem valami trauma következménye...

2018. márc. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és nincs olyan, hogy valaki heteroszexuális volt vagy lesz... Aki meleg az meleg is volt, aki biszex, az biszex is volt, aki hetero pedig hetero is volt.
2018. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak, mit tenni nem tudsz. A srác nem akar téged. Felejteni meg nehéz, hiszen még mindig szereted. (Amúgy borzasztó a helyesírásod /l és ll tévesztése, utána, tőle, kilencedikes...; vesszőhiányok/, nem értem, miért jó kulturálatlan ember benyomását kelteni).
2018. márc. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Az első vagyok... De igenis lehetséges, vannak direkt erre a témára specializálódott pszichológusok. Az idióta buta társadalom mondokája az, hogy "Fogadd el magad, mert ez így jó"... Akkor kell elfogad magad, amikor már nem tudsz mit változtatni. És igen általában a homoszexualitás egy pszichés hatás vagy gyerekkori trauma következménye, amin egy jó pszichológus tud változtani. És igen van akinek tényleg ez lesz a szexuális beállítottsága és ezzel semmi baj nincs, de ilyen fiatalkórban még lehetséges változtatni.
2018. márc. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
#7 te hülye vagy!
2018. nov. 15. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!