Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszek neki ezek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki ezek alapjan?

Figyelt kérdés
Szoval,van egy fiu az osztalytarsam. Eddig nem is beszeltunk,viszont oktoberben meghalt a nagymamam. Persze,gyaszoltam utana es suli utan ramirt hogy ha en gyaszoltam,akkor nagyon sajnalja es barmi van akkor szoljak neki. Aztan volt ilyen halloweeni buli es ott is tok joba lettunk,majd december elejen elmentunk a sulival szinhazba,es vegig velem jott amig mentunk es ott pedig megkerdezte hogy ulok e melle. Persze igent mondtam,aztan aznap este nagyon sokat irtunk. Aztan azota is irtunk mindig szinte minden nap, de most februarban 13-an irta,hogy senki nem akar elmenni vele moziba es hogy elmegyek e vele holnap (tortenetesen VALENTIN NAPON),mondtam persze miert ne. Masnap elmentunk moziba,beszelgettunk es kaptam tole egy csokit. Egyebkent tetszik nekem,csak felek hogyha ezt elmondom akkor romba dol az egesz baratsagunk. Szerintetek tetszek neki?
2018. márc. 3. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tetszel neki! Ezek már egyértelmű jelek kb :)
2018. márc. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyértelműen igen.
2018. márc. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jah,es kirakott egy kozos kepet instara,farsangi kep rolunk,es annyi szivet irt hozza mint meg soha egy kephez se.
2018. márc. 4. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!