Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az mit jelent a fiú sóhajtozik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent a fiú sóhajtozik folyton mellettem és sokszor hozzám ér? Nem volt sose még kapcsolatom így nem tudom ha egy fiú mit miért csinál.

Figyelt kérdés
Olykor ha ad egy rágot is már olyan mintha meg akarná fogni a kezem vagy nem tudom. Direkt velem áll párba és az egész napot velem tölti mikor a legjobb barátjával is lehete. Hangosan sóhajtozik olykor és sokszor emiatt úgy érzem unatkozott mellettem.

2018. márc. 4. 00:25
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Talán valami légzőszervi rendellenessége van.
2018. márc. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Máskor sose csinálta hiszen az osztálytársam. Csak miközben sétáltunk és hirtelen megakadtt a beszélgetés akkor hangos sóhajtás és ajj szócsak hozzájött.
2018. márc. 4. 00:41
 3/7 anonim válasza:
100%
#1 te vagy az emberem :D
2018. márc. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet h bejössz neki és zavarba van.
2018. márc. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet h élvezkedik rád közbe
2018. márc. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A leírtak alapján biztos tetszel neki. A sóhajtozás pedig szerintem azért van, mert ha megakad a beszélgetés kínosnak érzi, ezért inkább valami hangot ad ki hogy megtörje a csendet.
2018. márc. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ahogy már a 6.os mondta valószínűleg zavarban van/megakad a beszélgetés.Én is ezt csináltam amikor a "szerelmemmel" voltam.
2018. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!