Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt azért irom mert tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt azért irom mert tetszik egy lány aki 15 éves én pedig 12 vagyok és nem tudom hogy lenne-e esélyem nála. Szerintettek mit tegyek? Kérlek ne gunyoljon senki miatta! Tanácsokat irjatok kérlek

Figyelt kérdés
Köszi
2018. márc. 4. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ilyenkor a nagyobbak nem nézik sokra a kisebbeket.

Te 6.-os lehetsz,ő meg gimis.

Később próbálkozz nála,akkor már ez a korkülönbség jelentéktelen lesz.

Habár addigra tutira megtalálsz más lányt.

2018. márc. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát megkérdezheted hogy mi a helyzet a lánynál, de nem lesz belőle semmi:(

Bár aztán ki tudja, ezért kell elmondani nekivés ha válaszol akkor legalább tisztába vagy hogy mi a teendő, h mi lesz mert ha nem tudod a válaszát és csak sejted az semmit nem jelent.

2018. márc. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy 15 eves lanyt inkabb egy 17 eves fiu fog erdekelni, mint egy 12 eves. Sajnalom, de most meg nagy a korkulonbseg koztetek, neki mas igenyei lesznek egy ido mulva, mint neked, es az nem gyereknek valo. Te korulbelul hatodikos lehetsz, o meg gimnazista.
2018. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Igen....Sajnos tényleg nincs ennek jövője.
2018. márc. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én ennyi idős vagyok, de még a 15 éves fiúkat is nagyon gyerekesnek tartom, inkább 16-tól felfelé tetszenek. Bocsi, de egy tizenkét éves az nagyon kicsi. Bár van egy barátnőm, akinek mindig fiatalabbak tetszenek, de nála is elég "betegesnek" tűnik ez mások szemében.
2018. márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát
2018. márc. 5. 05:43
 7/13 A kérdező kommentje:
És igen 6.-os vagyok.Nekem már az is sokat jelentene ha barátomnak mondhattnám.De sajnos gondolom nem lehet😭😥
2018. márc. 5. 05:56
 8/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok rajta túl lépni mert egy helyre járunk edzésre
2018. márc. 5. 06:01
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van esélyed, az a lány személyiségétől függ.
2018. márc. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Remélem
2018. márc. 15. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!