Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejövök neki vagy csak barátké...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki vagy csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel hirtelen nagyon jóba lettünk(nekem nagyon tetszik) Egész nap chateltünk és a suliba is sokat beszéltünk. Egyik napról a másikra nem írt, nem szólt hozzám. Aztán pár hónappal később a barátnőmnek azt mondta hiányzom neki, csak szerinte én nem birom őt. Barátnőm tanácsára újra írt nekem és megint nagyon jóba lettünk. Állandóan becézget nagyon cuki neveken, többször mondta hogy úgy szeret ahogy vagyok és ne változzak meg. Sok elmondta nekem hogy tetszik neki valaki, de bárkire rákérdeztem azt mondta nem, viszont magamat nem kérdeztem, mert ciki lenne ha csak képzelődnék és a barátságunkat se akarom elrontani.

2018. márc. 4. 20:46
 1/2 anonim válasza:
Ez őszintén mondom kétesélyes. Lehet hogy érez valamit irántad.
2018. márc. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valahogy ki kéne derítened hogy ki tetszik neki.
2018. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!