Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki hogy szeretem? F/15

Figyelt kérdés

Van egy csaj akivel 1 hónapja ismerkedtem meg. Kb a 2 tali után nagyon belé zúgtam. Előző héten egy buliba kiderült , hogy bejövök neki , de még nem tudja. Szóval az utolsó lépést kéne meg tennem de egyszerűen nem tudom hogyan csináljam. Néha nagyon rá streszelek a dolgokra és most is ez van.

Nagyon fontos ez a lány számomra.



2018. márc. 5. 19:26
 1/2 anonim válasza:
Saját véleményem szerint mondd el neki, sokat nem veszthetsz. Ha elvileg te is bejössz neki, akkor nagyon nagy probléma nem lehet belőle. De ne úgy mondd el neki, hogy megijedjen, mert így is lehet. A helyedben az ilyen "beszélnünk kell" és társait hanyagolnám, egyszerűen egy beszélgetésbe szúrd bele.
2018. márc. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ne mondd meg így face to face, hogy mennyire bejön neked, hanem mondjuk bókolj neki, flörtölj, nézz mindig a szemébe, ha alkalmas, akkor fogd meg a kezét... Stb.


Ez sokkal férfiasabb és értebb kisugárzást ad szerény személyem véleménye szerint.

2018. márc. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!