Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én egy 18 éves fiú/férfi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 18 éves fiú/férfi vagyok, és bele szerettem egy 14 éves lányba, szerintetek ez nagyon cink? (égő? )

Figyelt kérdés
Sziasztok, már régóta tetszik egy lány, és mostanában nagyon sokat vagyunk együtt, sokat beszélünk messengeren, és igen bele szerettem. És szerintetek ez nagyon égő? Nem lefeküdni szeretnék vele, de viszont nagyon szeretem, szerintem érett egy kapcsolathoz. Szerintetek ez nagyon cink ha összejönnénk?(égő?) Köszönöm a válaszokat!

2018. márc. 6. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
4 év azért ilyenkor nem kevés, ilyekor még az számít, de pár év múlva már nem fog számítani. Lehet, hogy az lenne a legjobb, ha várnál, de szerintem mégse olyan égő, hogyha összejönnél vele.
2018. márc. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
80%

Szerintem egyáltalán nem egő ,vagy ciki

Ha ti ketten boldogok vagytok miert érdekel más véleménye,

A barátom és köztem 5 év különbség van ...de együtt boldogok vagyunk ,és mi is teszunk a világ véleményére ..elvagyunk mi ketten , eszünkbe sem jut hogy van ez ..észre sem vesszük mert , megértés van köztünk

ha tényleg szereted akkor nem érdekel más véleménye.

2018. márc. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! ;)
2018. márc. 6. 15:21
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
14 a beleegyezési korhatár szóval nem hiszem hogy a törvény bűntetné még ha felnőtt is vagy. De elég beteges. Egy 14 éves lány cuki max de nem szexi,rendes cicije sincs még
2018. márc. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Van neki bőven hidd el ;)
2018. márc. 6. 15:52
 6/12 Szöszi_55 ***** válasza:
100%
hát szerintem 18 és 14 picit eltér egymástól de csak az végett is mivel te már egy érettebb vagy akin látszódik az hogy egy 18 éves ,és hát hogyan is mondjam 14 évesre ha rá nézel egy srácra és egy csajra akkor hát...az én szememben csak egy kisgyerek.A kor különbség az nem ciki szerintem se csak még is jobban össze passzol az ha már a csaj van legalább 18 és te pl. 22. (remélem megértetted hogy ezzel mit szerettem volna elmagyarázni). Viszont ha megértitek egymást, és ha koraérett a csaj,akkor miért ne? Na meg ha szeretitek egymást. Ne érdekeljen inkább úgy őszintén más véleménye!:) sok sikert...
2018. márc. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen értem, köszönöm szépen a válaszod! :)
2018. márc. 6. 17:07
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy újabb ciki/cink/égő kérdés...


Nem,nem az. Nekem is volt 14 éves khm "barátnőm" 18 évesen. Mondjuk nálunk nem az érettséggel volt a baj,de ez ne ilyesszen el. Nem tartottam szégyelni valónak,szerettem,büszke voltam,hogy ő van akkor mellettem s más véleménye nem érdekelt. Nem sexre kellett,nem is feküdtünk le s így is boldog voltam. Eddigi legjobb emlékeimet vele éltem meg.

2018. márc. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszod!
2018. márc. 6. 17:27
 10/12 anonim válasza:
Nem nem ciki nekem is pont 18 éves barátom volt 14 évesen bár nem tartott sokáig szerettem majd 16 évesen talaltam meg a nagy "Ő"-t igaz csak 8 hónapra. azóta 23 lettem 3 éve parkapcsolatban vagyok a párom 16 évvel idősebb nálam és van egy 20-hós kisfiunk. Szóval nem,nem ciki hidd el 😊
2018. márc. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!