Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megismerni így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerni így?

Figyelt kérdés

Van egy 15 éves lány, aki szimpatikus számomra és szeretném megismerni. Kissé visszahúzódó típus. Sajnos én is az vagyok, és még nem volt más lánnyal alkalmam tapasztalatot szerezni, így kicsit félek.


Hogy kezdjek neki? Elsősorban facebookon szeretnék vele megismerkedni, mert egy kis ideig a távolság miatt nem tudom élőben, de viszont nem szeretném tovább húzni. Ha holnap írnék rá, és egyben kívánnék boldog nőnapot neki, az baj lenne?

15f


Köszönöm a válaszokat előre is!:)



2018. márc. 7. 11:51
 1/9 Krecc15 ***** válasza:
Én is így ismerkedtem a lánnyal akinek most csapom a szelet,próbálj meg kis vicceske lenni egy ideig,és ne rohand le,nekem is a barátnői mondták meg hogy bejövök neki,nem is gondoltam volna,most szombaton majd a buliba kihívom egy nyugisabb helyre,elmondok neki 1-2 viccet és megpróbálom levenni a lábáról ;) A nőnap az kicsit sablon ha csak "boldog nőnapot"-t írsz,használd a szónoki képességed.Mindent bele haver!
2018. márc. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kezdésnek jó:)
2018. márc. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
reportot kérünk a történésekről :D
2018. márc. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Remélem majd lesz valami:)

Nem baj ha visszahúzodó vagy, szerintem az nagyon jó. Örülök, hogy még vannak visszahúzodó zárkózott fiúk, mivel én is az vagyok és az osztályomba mindenki tiszta ego meg ott akarnak lenni a középpontba szóval ez szàmomra nem igazán jön be...

Ha kívànsz neki boldog nōnapot,akkor küldj még plusszba egy képeslapot is és próbálj beszélgetni vele. Esetleg vehetsz neki egy kisebb virágot is, ha gondolod és azt átatod vagy megkérsz valakit hogy adja át neki. (Úgy hogy ne tudja meg hogy te voltál) és akkor majd ott néz mint a borjú, az új kapura h ki adhatta ezt nekem :DD és ha màr úgy gondolod akkor szépen odamész hozzà és elmondod h te küldted neki. Vagy ki tudja lehet h ō fog odamenni hozzád megkérdezni hogy te szàntad neki a viràgot:)

Ez csak egy ötlet

15/l

2018. márc. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kicsit aggódok. Még nem ismerkedtem lányokkal, és nem tudom hogy írjak rá és hogy ismerjem meg. Tudnátok pár tanácsot adni? :\
2018. márc. 8. 12:12
 6/9 anonim válasza:
menj oda hozzá először is.
2018. márc. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem szerencsés dolog a neten ismerkedni. De ha másra nem vagy képes, akkor mindenképpen valami meghökkentővel kezdj. Ne feledd, a csajok mindig százával kapják az ismerkedős célú üzeneteket. Te csak egy vagy a sok közül, és ha unalmas vagy, a kukában landol a leveled.

Amikor én kipróbáltam a netes ismerkedést, első levelemben megkérdeztem a lánytól, hogy lehet-e a környékükön tyúkot lopni? Ebből persze mindenféle téves következtetést vontak le, mint pl. hogy cigány vagyok, hogy elmaradott vidéken élek, stb, stb. De ami a lényeg, hogy felkeltettem az érdeklődésüket, és nem hagyta nyugodni őket a gondolat, hogy ugyan ki az a bugris paraszt, aki ilyen levelet ír nekik. Néhány napi rágódás után mindegyik válaszolt! Aztán persze elindult a levelezés, és egyre kellemesebben csalódtak az első ítéletükben amikor rájöttek, hogy sem cigány, sem paraszt nem vagyok.

2018. márc. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen. Akkor a "szimpatikus vagy, szeretnélek megismerni" sem jó?
2018. márc. 13. 09:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha neked ennyiben merül ki a fantáziád, akkor ebből kell gazdálkodnod. Csak ne csodálkozz, ha a csajok válaszra sem méltatnak.
2018. márc. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!