Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gáz ha egy 11. essel vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy 11. essel vagyok együtt?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy összejöttem a suliba az egyik legnepszerubb fiúval,(én 9.es vagyok), és sok lánynak bejön ez a fiú, és 11.es lányok kérdezték tőlem, hogy ez azért kicsit nem gáz? De én tényleg szeretem meg ő is engem..

2018. márc. 7. 20:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Meg tegnap a lépcsőnel a suliba szünetben fogtuk egymás kezét, meg megolelt és ott néztek minket (pedig elég sok másik pár is volt ott) de mi a baj azzal hogy vele vagyok együtt?
2018. márc. 7. 20:07
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs ezzel.Ha szeretitek egymást, akkor ne zavarjon be a környezetetek. Ha jól számoltam 2 év van köztetek, ez nem sok, az a lényeg, hogy legyetek együtt boldogok, ne adjatok mások véleményére. 🙂
2018. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszii:) ja igen 2 év van közöttünk én 15 vagyok ő pedig 17😄
2018. márc. 7. 20:30
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

"Az a lényeg, hogy összejöttem a suliba az egyik legnepszerubb fiúval,"

Ezt a népszerű fiúra nedvesedést remélhetőleg 18 éves korodra kinövöd és jó esetben csak nevetni fogsz rajta. Addig gáz, tucat lány vagy. Itt a legkevesebb gond a 2 év korkülönbség.

2018. márc. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem azert mondtam azt, hanem hogy nem lehet hogy azért néznek ránk így?
2018. márc. 7. 22:58
 6/8 opened paradise ***** válasza:
100%
Csak savanyú a szőlő nekik,tojd le őket.
2018. márc. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Az ugyan ilyen tucat lányok néznek titeket, akik szintén az ilyen fiúkra izgulnak, a többi le se xar,ne aggódj.
2018. márc. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem simán jáhatsz egy 11.-essel. Úgy gondolom, hogy az pont jó korkülönbség:)
2018. márc. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!