Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek kinek higgyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek higgyek anyámnak vagy a a szerelmemnek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mert eléggé összebeszélték a fejemet ugyhogy légyszíves segítsetek..

2018. márc. 7. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy nehezen tudunk segíteni, ha nem tudjuk mi a téma. Ha esetleg nem szeretnéd ide kiírni, akkor nyugodtan írhatsz priviben. :)
2018. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a probléma? Ez egy anonim oldal, nyugodtan ki írhatod, hogy mi a vita tárgya.
2018. márc. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Segítek szívesen
2018. márc. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
anyám állandóan szidja a barátomat minden baja van vele pedig a normális ember meg minden meg mindennek elmondja és ezért nem tudom kinek higgyek segítsetek
2018. márc. 7. 21:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A barátodnak, meg a lényeg, hogy ti szeressétek egymást.

Nekem már volt olyan, hogy egy lánynál, az anyja miatt hiúsult meg a kapcsolat, mert nem mert a sarkára állni, és az volt mindig amit anyuci mondott.

2018. márc. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Császár Zoltán 63 válasza:
100%

Szia!

Biztos meglepődtél azon is, ahogy egymással viselkednek, mikor hármasban vagytok egy légtérben:

Főbb vonalakban

- ha mézesmázos a hangulat, akkor a barátodnak, mert Édesanyád két nagyon különböző hangulatot is eljátszik Neked a barátod jelenlétével kapcsolatban


- ha veszekedős a hangulat, akkor nehezebbnek tűnik a mindennapok elviselése, de édesanyád őszintén védeni próbál.


Abból a kevésből amit el tudtál most mondani, kénytelen voltam egy nehezebb technikát alkalmazni a megismerésedre, mégpedig azt hogy ha feltételezzük, hogy őszinte vagy és miért ne lennél a legjobb tudásod szerint őszinte egy ilyen nagyon válságos helyzetben, a hisz és Édesanyád szópár közelebb van egymáshoz mint a hisz és szerelmed szópár, ami azt jeleneti, hogy tudat alatt az Édesanyádnak hinnél inkább, ha veszekedés van, mikor mind a hárman jelen vagytok, akkor Nekem is elhiheted nem csak a segítő magadnak, hogy Édesanyádnak kell hinned NAGYJÁBÓL.


Ha többet írsz magadról és jelzed privátban, hogy van még segíteni való, akkor megkeressük, hogy mikor higgyél a szerelmednek és mikor kacsintottak össze és vállaltak cinkosságot a Te őszinte szereteted sakkban tartására, de majd szép sorjában, csak írj még légyszíves :))))

2018. márc. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!