Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem bírom megérteni a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom megérteni a barátnőm, mi a baja?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 19 évesek vagyunk.

7 hónapja együtt vagyunk, történtek családi gondok a barátnőm életében, és mindig mondtam neki, hogy elmondhatja nyugodtan és támogatom, szeretem és cipelem vele a terhet. Erre mégis a válasz az volt, hogy nem bírja tovább velem, és inkább szakít, mert "ezt az egészet nem bírja"


Pedig pont 3 napja nálam aludt, minden jó volt, 2 napja leírta, hogy szeret, ma mégis szakított velem ezzel az indokkal.


Nem értem meg ezt a dolgot, 4-5 órán keresztül hívtam, írtam neki, hogy nem akarom egyedül hagyni, és hogy nem tudom miért csinálja, mégis figyelmen kívül hagyja az üzeneteim, majd csak annyit benyögött, hogy nem akar velem kapcsolatot.


2018. márc. 7. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát figyelj lehet hogy ez így most tényleg sok neki vagy most a családi problémáira akár fókuszálni.
2018. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ergó, felrúgja a kapcsolatot és szakít, hogy rendbe rakja az életét. Ennek akkor sincs értelme, elég lett volna annyit mondani, hogy "időt szeretnék, hogy megoldjam a dolgokat" vagy bármi ilyesmi.

Köszönöm a választ mellesleg, akkor szerintem ez ennyi volt. ^^

2018. márc. 7. 23:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard megérteni a nőket, mert ők sem értik egymást, sőt magukat sem. Ez anyukám kedvenc mondata, amikor női gondokkal megyek hozzá.
2018. márc. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tökéletes mondat, felírom.

Köszönöm a választ^^

2018. márc. 8. 13:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom azt ami történt. :(


Nőket megérteni meg tényleg elég nehéz. Múltkor összevesztünk barátnőmmel, erre mondott valamit, amit meg se jegyeztem, mert annyira komplikált volt, aztán rá kérdeztem, hogy ezt mondja el értelmesen az volt a válasz, hogy "ennek nem volt értelme én sem értem magam". Most szerinted? :D

2018. márc. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
Nem megérteni kell a nőket, hanem meghúzni. Ha ottaludt nálad és nem raktad be neki, akkor azért haragszik
2018. márc. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Beraktam neki ne aggódj utolsó:'DDDD


Nos, megesik nem kell sajnálni. Sok hal van még a tengerbe.

2018. márc. 8. 17:31
 8/9 A kérdező kommentje:
Nemgond, majd egyszer valaki megérti Őket :D
2018. márc. 8. 17:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Be ne dőlj már ennek a süket dumának. Van egy udvarlója, aki eddig fűzte a fejét és most fordult komolyra a dolog. Ezt benézted. Nőben sose bízz, bár még nagyon fiatal vagy. Egy nő csak akkor fogja otthagyni a biztos, jó szexet, ha van helyette biztosabb és jobb. (egy öreg csóka)
2018. ápr. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!