Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiúba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba, de van barátnője. Viszont minden nap találkozunk, hogy felejtsem el őt?

Figyelt kérdés

Szóval nekem nem pálya ez a más csaj pasijának az elcsábítsása, nyilvánvalóan nem fér bele még az se, hogy flörtöljek, vagy arra gondoljak, hogy velem jár. (Persze mégis gondolok rá minden percben, van is bűntudatom rendesen.)

A csaj már régi ismerősöm, és világ életemben ki nem állhattam.

A srác haverként tekint rám, sokszor kér tanácsot tőlem, szeret velem beszélgetni, stb, sokszor odajön, hogy dumáljunk, meg rámmosolyog, olyankor úgy érzem ugrok ki a bőrömből boldogságomban. De neki ez tényleg csak haveri dolog szerintem, bár a legjobb barátnőm azt mondja nem, csak elfojtja a dolgokat, mert, hogy ott a barátnője. De ez szerintem hülyeség, ha bejönnék neki szakított volna a lánnyal, mert borzasztó becsületes, nem álltatná őt egy percig sem. (Mondjuk azt tudom, hogy az övék sosem volt ilyen nagy szerelem, inkább csak olyan 'tetszel kedvellek bejössz' dolog.)

A barátnője viszont borzasztóan féltékeny, aminek nincs alapja, mert tényleg megtanultam elrejteni az érzéseimet, biztos, hogy nem tűnt fel senkinek semmi, a legjobb barátnőm sem vette észre és el is csodálkozott amikor mondtam neki.

De belül esküszöm szétszakadok. Minden nap sírva megyek haza a suliból, mert annyira stresszes, hogy ne lássák meg, hogy szeretem, már az is erőfeszítés, hogy ne pofozzam fel a barátnőjét, amikor a srác az ölébe ül... Emellett annyira szeretem, hogy el sem tudom mondani, megszakad a szívem minden pillanatban.

Több hónapja megy ez már így, és csak az a kérdésem, hogy hogy felejtsem el őt, ha minden nap látom a suliban, emellett nyilván beszélnem is kell vele, mert barátok vagyunk.

Mit tegyek? Úgy érzem már nem bírom.

Volt már más is így? Hogy oldotta meg a helyzetet?


18/L



2018. márc. 9. 21:48
 1/5 A kérdező kommentje:
A lány ül a srác ölébe***!!😂
2018. márc. 9. 21:54
 2/5 anonim ***** válasza:

"hogy hogy felejtsem el őt, ha minden nap látom a suliban, emellett nyilván beszélnem is kell vele, mert barátok vagyunk. "


1. Nem vagytok barátok. A barátság MINDKÉT FÉL baráti(!) érzelmeiről szól, de a te érzelmeid nem barátiak. Ne legyenek illúzióid.

2. Beszélned kell? KELL? Nem, semmit nem kell, nincs semmi féle kötelezettséged efelől. Nem bírod? De, bírod. Amíg ilyeneket írsz, addig bírod ezt a stresszt,máskülönben nem tennéd. Szerintem ne akarj odáig eljutni,hogy ne bírd...


Hogy oldd meg? Felnőtt ember módjára. Bár a leírásod alapján egy 14 éves kislánynak képzeltelek, de 18 vagy.

Közöd vele a szituációt. Nehéz lesz, de tedd meg magadért. Mondd el neki,hogy neked ő tetszik,de nem lehet a tiéd, így nem tartod vele tovább a kapcsolatot. Azt,hogy lásd,nem tudod elkerülni, viszont a beszélgetést igen. Iktasd ki az életedből amennyire csak tudod. Magadért és a lelki jólétedért teszed.

Ha ezt mégsem teszed meg, akkor csak magadat szivatod. Senki nem tiltja meg,hogy kikészítsd magad emiatt,vagy sírj tovább, ha bírod. De választhatod azt is, amit írtam, mert csak ez a módszer fog beválni.

2018. márc. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia, velem is pontosan ez történt tavaly, én szerencsére elköltöztem, es igy könnyebb volt, de nyáron vissza költöztem es szintén láthattam a fejét, de mi mar nem vagyunk jóba, nem nez ram.. Mintha idegenek lennénk. Mai napig bánt minden amit egykor tettem. Ha felejteni akarsz akkor inkabb kerüld a srácot.
2018. márc. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ne felejtsd el! Kuldj neki uzit. Pl: tali a sarkon. Név: mondjuk, nem tom.
2018. márc. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzetem, legalábbis ez volt a tavalyi év végéig. Azóta a srác osszekoltozott a barátnőjével (koleszosok vagyunk mind) és akkor valami átkattant, ő egyszer mondta hogy találkozhatnánk valamikor, én megorultem hogy persze, majd mikor később megkérdeztem hogy akkor tali-e nem mondott konkrét igent, hagytam a témát, nem is irt miatta. Azóta csak akkor ír ha szüksége van valamire, ha pedig nem segítek megsértődik. Ez elég egyértelmű pofon ahhoz hogy raebredjek nem kell ezt erőltetnem. Próbáld meg megszakítani vele a kapcsolatot, ha fontos vagy neki akkor úgyis utánad megy. Feleslegesen ne kinozd magad ahogy én tettem.
2018. jún. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!