Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretne valamit tőlem vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretne valamit tőlem vagy csak játszik velem?

Figyelt kérdés

Szóval. 16 éves lány vagyok, és nagyon szerelmes egy srácba az osztályomból. Nagyon jó barátok vagyunk. A srác kedves, vicces, megértő és (sajnos) eléggé szereti a lányok társaságát. Rengeteg lánnyal jóban van és természetesen engem ez zavar.

Majdnem minden nap történnek dolgok velünk. Ebben a suliban szinte minden órán ülésrend van és rengeteg órán véletlenszerűen egymás mellé ültettek minket. Én ezt ugye élvezem és a fiú sem bánja. Mindig nevetünk meg sokszor összemosolygunk. Ahhoz képest szerintem elég sok titkot elmondtunk már egymásnak. Vagyis nem is titok, inkább dolgok amiket nem mondanánk el másnak. Ha szomorú vagyok felvidít. Bízunk egymásban és szeretünk együtt lenni.

Néha direkt piszkál de engem ez legbelül nem idegesít csak viccesnek találom. Volt már hogy megfogta a kezem vagy megsimogadta a kezem, meg megsimogadta a pad alatt a lábam. Már többen is mondták az osztályból meg évfolyamból a barátaim hogy "nagyon édesek lennénk együtt" meg hogy "biztos nincs köztetek semmi?" de sajnos nincs. Az egyik barátnőm valamelyik órán próbált cselesen rákérdezni hogy ki tetszik neki, és felsorot embereket. Mindegyiknél valami vicceset mondott nálam meg megállt és semmit sem mondott. Aztán a barátnőm megismételte a kérdést a fiú meg mondta, hogy nem, nem tetszik úgy...

Reggel amikor bemegyek az osztályterembe néha érzem hogy valaki néz és egyből felé nézek, és tényleg ő bámul. De amikor ránézek elnéz.

Szünetekben viszont...Borzasztó. Látom ahogy nevetgél meg flörtöl néha ezzel a lánnyal (van amikor más lányokkal is), akinek amúgy van pasija, de mindegy. És olyan rossz nézni, mert velem egyáltalán nem ilyen! Velem sokkal édesebb és gyengédebb és törődik velem. És nem tudom hogy ez azért van mert esetleg tetszem neki, vagy mert én nem vagyok olyan lány akivel ő szívesen járna, hanem csak egy nagyon jó barát akivel törődik. :(

Tudom hogy már ezer ilyen kérdés van, és sajnálom a hosszú szöveget, de márez legalább 1 éve így van és kezdem unni hogy nem tudom, hogy mi van köztünk. Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!


2018. márc. 9. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre csak úgy fogsz tudni rájönni, hogy jeleket küldesz felé, amiből észreveheti, hogy bejön neked. Szemezz vele, mosolyogj rá, ha valamit kérsz tőle és megcsinálja azt egy öleléssel köszönd meg. Ki is hívhatod sétálni, vagy megkérheted, hogy kísérjen haza, mert egyedül unatkozol. Majd ha ezek megvoltak, csak úgy többet ne foglalkozz vele, ha ezek után kezdeményez nálad, akkor jó jel.
2018. márc. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem
2018. márc. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon köszönöm a válaszokat :)
2018. márc. 11. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!