Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti mit reagálnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit reagálnátok akkor, ha egy sráctól kapnátok egy ilyen üzenetet? 18/F

Figyelt kérdés
Szia! Bocsi, hogy csak így ismeretlenül írok. Nagyon szimpatikusnak talállak, de sajnos még nem volt alkalmam megszólítani téged élőben, ezért gondoltam, hogy rád írok. Szeretnélek jobban megismerni, ha lehet.

2018. márc. 10. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy beszélgetésben még senki nem halt bele :)
2018. márc. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint nem szeretem ha ismeretlenül rámír valaki, még akkor sem, ha az ilyen kedves köntösbe van bújtatva.

Ha van lehetőséged személyesen megszólítani a lányt, akkor azt ajánlom, mindenképp úgy tedd! És ha valami hasonlót mondasz az tökéletes. Szerintem ő is nagyobbra értékelné.


16l

2018. márc. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is azt ajánlom, amit az utolsó. Inkább élőbe tedd meg, legyen alkalmad rá megszólitani ne legyél befosi.

Szerintem senki nem akar üzenetet formájába ismerkedni, akinek van lehetősége élőben is.

2018. márc. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

YAh itt azt mondják menj oda személyesen, de olyan szinten hülyén néznek rád, ha ismeretlenül odamész....

EGyszerűen a mai generációnak nincs tapasztalata és gyakorlata az élőkörnyezetben való ismerkedésben. Ha odamész ők lesznek megdöbbenve, feszélyezbe fogják magukat érezni, mert valószínűleg nem igen éltek meg még ilyet stb-stb... A legtöbb ember, akik járnak azok mind ismerős által ismerték meg egymást, ott már volt valami közös élőszemélyes távpont és nem teljesen idegenként viszonyulsz akkor a másikhoz.

2018. márc. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!