Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » En mar nemtudom, hogy mi van,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En mar nemtudom, hogy mi van, es o vajon mit erez, szerintetek?

Figyelt kérdés

Na szoval leirom a sztorit. Meg szeptemberben volt egy hazibuli elmentunk ra baratnomekkel es mikor oda ertunk meglattam hogy ott van egy gyerek aki nekem nagyon regota bejott. Ahh nagyon jol nez ki, es a mosolyaaaaaa. Eggyel felettunk jar. Es ez lehet csak az en elmemben volt de mintha a folyoson ahogy egymasra neztunk meg akkor amikor nem is ismertuk egymast nem is tudom olyan mas volt de mint mondtam lehet csak en akartam es bekepzeltem. De neki volt baratnoje, egeszen addig a napig mert akkor szakitottak. Mi leultunk a lepcsore es odajott ő es kerdezte kerunke valamit inni, mindenki mondta hogy neem meg ilyenek, de annyit latunk hogy hozta a feles poharakat nekunk. Es hat utana hozta hozta es elegge berugtunk. Ennek kovetkezteben nem igazan emlekszel teljesen a dolgokra. De tudom hogy beszelgettunk meg minden, utana ugy vettem eszre hogy baratnom jon be neki vagy nem is az hogy bejon csak tok jol elvoltak, es emiatt eleg elkeseredett voltam vagy nem is tudom hogy mondanam, de inkabb haza indultam gyalog, persze magamba mennyire orultem volna ha ő jon utanam, de nem, akie a haz volt o jott. Visszamentunk meg minden inkabb leultem a hazban ott is orultem volna ha utanam jon de hat akkor se. Aztan neha megkerdezte jol vagyoke mondom igen. Kesobb ott ultunk es elegge faztam mert nem vittem pulcsit, o pedig odaadta a kabatjat. Egesz este utana rajtam volt meg a hazban is annyira jo erzes volt. Aztan mikor indult el azt hittem visszakeri a kabatot de nem, o biciklivel volt es egy masik varosba lakik es a kabat nelkul ment haza, amit igy utolag ha tudok akkor biztos nem enegedem el ugy. Es egy olelessel bucsuztunk el ami ahh olyan jo volt. Baratnomekkel ott aludtunk. Masnap rairtam hogy akkor mi legyen a kabattal es megbeszeltuk hogy majd elviszem suliba. Tok sokat beszelgettunk, elvoltunk azt is irta hogy szep vagyok ami jol esett. Es beszeltuk hogy o is siman maradhatott volna o is mondom nagy a haz elfertunk volna. Valamikor irt szivet is de nem tudom ő hogy ertette azt. Masnap hat eljott a nap, visszaadtam es istenem olyan zavarba voltam nagyon gaz volt na de mindegy a lenyeg hogy vissza adtam neki meg minden. Utana meg par napig beszeltunk facen es ennyi volt. Meg amikor beszeltunk megbeszeltuk hogy megyunk majd egyik osztalytarsa szulinapi bulijaba. Az oktoberben volt. De mivel addig nem beszeltunk inkabb ugy gondoltam nem megyek el, aznap ramirt hogy komolyan nem megyek? Mondtam hogy igen, irta hogy igy neki sincs mar kedve, arra vartam hatha irja majd hogy gyere mar es akkor elmegyek de hat nem irta. Igy nem mentem. Eleg jol elbeszelgetett ugyan azzal a baratnommel akivel meg szeptemberben is.

Ekozben amugy 1szer 2szer volt hogy irtunk egymasnak mert valamelyikunknek elvettek a telefonjat es irtak neki. Na es decemberben egyik baratom szuletesnapi bulijan osszevesztem az ottaniakkal igy eljottem onnan, es irtam neki. Eleg hulyesegeket ugye mert nem birtam irni se na mindegy aztan reggel irtam neki hogy bocsi meg minden. Aztan neki irtam le hogy mi tortent es irtam hogy amugy gondolom mennyire erdekel teged szoval inkabb hagylak, es irta hogy myugodtan irjam le mi bant ez nagyon rendes volt tole jol is esett, na hat ez volt az utolso beszelgetesunk tegnapig. Tudni kell hogy amugy suliban minden nap koszono viszonyban vagyunk es ennyi, nem is beszeltunk meg ott. Es szeptember ota egyetlen egy olyan nap nem telt volna el hogy nem gondoltam volna ra. Irogatnak mas fiuk is de nem birok veluk mit kezdeni mert nekem o kell. Na es hat eljott a tegnap. Egyik baratnom szulinapja az o haverjai ott voltak de o nem. Igy mondom akkor inni fogok, szinten nem kellett volna olyan sokat mert itt meg annyira se emlekszek mint multkor na mindegy szoval kesobb elhivtak őt is a buliba, eljott. En akkor mar magyon reszeg voltam es azt se tudtam mivan, utana mar csak reszletekre emlekszek hogy olelgetett meg puszilgatott. Istenem ilyen jo erzes meg sose volt semmi mint az, probaltunk beszelgetni is de arra mar nem emlekszel csak arra hogy nem tudtam beszelni se. Mondtak masok is hogy lattak ahogy olelget meg ezek. En ha magamnal vagyok akkor normalisan megbirtuk volna beszelni hogy mivan de nem mert nekem inni kellett... na mindegy utana elment es egy hosszas olelessel bucsuztunk el, ő haza kiserte szinten azt a baratnomet akirol eddig is szo volt hogy beszelgettek. Baratnom megkerdezte tole hogy na es kavart velem? Es azt mondta nem, mert nem engettem. Ha ez neki igy jott le akkor en nagyon szomoru vagyok mert egyetlen eselyt kaptam volna vegre hogy lehetne koztunk valami erre elrontom.... Reggel irtam neki hogy bocsi a tegnapiert kerdezte miert, mondtam hogy eleg debil fusz (nem engedi a gyakori kerdesek hogy kiirjam de ertitek)lehettem es csak siros rohogos smajlikat irt ra. Nekunk volt ma suli es igy full masnaposan bementunk, reggel pont jottek a haverjaval es ahogy eszrevettem eleg flegman koszont en mondhatni meg mosolyogtam is ra, de en ugy vettem eszre o nem. Szunetbe mentunk fel a lepcson o meg pont jott le en elegge elbambultam es kozbe neztem ki az ablakon de oldalrol mintha ugy lattam volna hogy nezett, mikor jottunk el az osztalya elott akkor par haverja akik ott voltak a buliba azok igy ordibaltak az ő nevet es kozbe hat ram neztek.

Az osszes szunetbe kb szemeztunk, es mikor mentunk haza ok kint ultek a padon, baratnom meg az o haverja ordibaltak valamit egymasnak es a haverja az ő mellett ult, igy a mi gangunk vagy hogy is irjam meg az o csapatuk ugye egymast neztek de mindenki azt nezte akik epp beszeltek kiveve minket mert mi szemeztunk. Egyszer mondom meg hatra fordulok mikor mentunk es akkor is nezett.

Ennyi lenne ez a kis sztori, igen lehet hogy o fullra amugy lesz*r engem es csak en kepzelek tobbet de en csak ra tudok gondolni. Sirtam is eleget mar. Nem kerek olyan kommenteket hogy milyen fiatal vagy meg a szerelemhez meg hogy nem kene ennyit igyal, ez az en eletem hagy dontsem mar el en. Szerintetek o erez valamit? Nem szeretnek rairni, mert nem akarok beegni, ha o lesz*r engem.

16/l



2018. márc. 10. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én 16 évesen kezdtem a bulizást, nekem is voltak nagyon gáz estéim, nem ítéllek el. (huhú, pedig mekkora bűn is ez)

Azért olvastam végig a sztoridat, mert éreztem, hasonló jellege lesz és talán pár évvel idősebbként, pár hasonló esettel a hátam mögött tudok esetleg valamit hozzáadni a megoldáskeresésedhez.

Először is, ne aggódj ennyit. Ha meghallgatta a részeg hülyeséged meg hasonlók vagytok annyira bizalmas viszonyban, hogy beszélgetést kezdeményezz nála kicsit komolyabb témákról. A legcélravezetőbb az lenne, ha elhívnád valahova és kettesben beszélgetnétek. Facen is jó, de szemtől szemben az igazi.

Másodszor, fiatal és naív vagy, olyan dolgokra fordítasz figyelmet, ami nem lényeges. Persze, egy nézés, egy mosoly vagy a hangsúly fontos lehet a vonzalom felismerésében. A lényeg viszont az, ami akkor történik, mikor nem az iskolában a haverok között lézengtek. Sokkal őszintébb egy ilyen korú fiú a "gang" nélkül.

A részegen kavarás necces dolog. Előfordult már velem is, hogy ennyire "közeli" emberrel kerültem kapcsolatba buliban. Az vezetett jóra, hogy elmondtuk egymásnak mit gondoltunk az esetről és közösen beleegyeztünk, ennyi volt. Itt viszont azon van a hangsúly, akartok (ő akar e) többet. Ez csak akkor fog kiderülni, ha kommunkiáltok. Ne azt írd le neki, hónapok óta belé vagy esve és ő minden gondolatod. Esetleg célozgass mennyire jól esett a közeledése vagy érdeklődj mi vezérelte arra, próbálkozzon nála. Aztán csak lehet kapóra jöttél, de az is előfordulhat, neki sem vagy közömbös.

Beszéljétek meg józanul, őszintén. Ennél többet nem lehet tanácsolni.

2018. márc. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt❤️
2018. márc. 10. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!