Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek kibírhatja egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kibírhatja egy kapsolat a távolságot?

Figyelt kérdés
A barátom 2 évvel idosebb nálam, 19 éves. 2 éve vagyunk egyutt, minden a legnagyobb rendben, és még mindig elcsodálkoznak rajta, mennyire szeretjuk egymást/vágyunk a másik társaságára ennyi ido után is a mi korunkban. Csakhogy szeptembernem megy fosulira, 200km-re lesz tolem, és nem tudom, hogy kibírjuk-e. persze mondta hogy hétvégéken egyutt leszunk, sott azt is mondta, hogy ha leérettségizem, azt akarja, hogy vele lakjak, de mégis... kibírhatjuk a távolságot?
2018. márc. 11. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogyha tényleg ilyen erős a kapcsolatotok, mint írod, és megvan a kölcsönös bizalom, akkor a távolság sem lehet probléma. Ne félj elengedni, mert ez arra utalhat, hogx nem bízol meg benne eléggé. Tudom, hogy ez nem így van, lány vagyok, át tudom érezni a helyzetedet, csak a párod fiú, és nem biztos, hogy úgy meg tudná érteni, mint egy női lélek.

Szurkolok, hogy találjatok közös nevezőt! :)

2018. márc. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, akik különböző országban talulnak több, mint fél éve, tehát még hetente sem találkoznak, és eddig igyis nagyon jól működik a kapcsolatuk, amikor tudnák meglátogatják egymást hosszabb időre. Tehát ezzel én is csak azt akarom mondani, hogy ha a bizalom és őszinte szeretet megvan, akkor kibírhatja. :)
2018. márc. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne szakíts vele emiatt! Ha megteszed, lehet hosszú ideig nem találsz hasonlót sem. Ha összeilletek és jó a kapcsolat, és a srác még felajánlotta, hogy együtt lakjatok érettségi után, akkor ne dobd el magadtól :)

Hetente láthatod őt, örülj neki :) van aki csak 6 hónaponta látja a párját, mert katona pl, mégis ki kell bírniuk.

2018. márc. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek a válaszokta. tényleg kicsit megnyugodtam. Amúgy nemtudom, miért gondoltátok, hogy szakítani akarok vele, gondolom elnéztétek :D de nem baj. A kérdést éppen azért tettem fel, mert szerettem volna tudni, hogy kitarthat-e a kapcsolat, eszem ágában sem volt szakítani vele. :D de azért tényleg koszi mindenkinek :)
2018. márc. 12. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!