Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki? Van egy fiú aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Van egy fiú aki nagyon tetszik. És sokszor szoktunk "szemezni". Kissé olyan, mintha keresné a szemkontaktust, sokat nézünk egymás szemébe viszonylag hosszú ideig és sokszor néz rám/utánam ha meglát. Tetszem neki, vagy csak úgy néz?

Figyelt kérdés
2018. márc. 11. 21:50
 1/9 anonim válasza:

Uristen...nekünk ezt ebböl honnan kéne tudni???

Kérdezd meg mondjuk!!!

2018. márc. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Neked ez így megy? Csak úgy odamész és "hallod haver tetszem vagy miért bámulsz?" Mert nekem nem. És nem konkrétan azt vártam el, hogy igent vagy nemet mondjatok, hanem, hogy a fiúknál ezt minek lehet venni. Miért és mikor csinálnak ilyeneket.
2018. márc. 11. 22:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tetszel neki,a szemkontaktussal talán tudatni is akarja,hogy bejössz neki és nem csak úgy bámul:D.
2018. márc. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Firedoom ***** válasza:
Valoszinu igen, de ez a "he haver.." opcio sem rosz. Egyszer latnal olyan arcot az eletedben.
2018. márc. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mikozben olvastam az en kiszemeltemre gondoltam aki tetszik szoval te is tetszel a fiunak!kb ez az alap fiuknal ha tetszik nekik egy lany!Mivel szemkontaktust felveheted , tarthatod , stb de nem lehet vele be egni es pont ez a jo benne! Ha a masik nem tartja akk vege a dalnak!Legalabb is remelem hogy igy van! F
2018. márc. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, menj oda hozzá :)
2018. márc. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 99,99 % hogy bejössz neki. És mivel neked is tetszik nyugodtan köszönj neki ha pár méteren belül van, biztos vissza fog köszönni, és onnantól mehet a beszélgetés is. Ha előre köszönsz egy fiúnak venni fogja a jelet, és tudja hogy nincs pasid, ő is bátrabb lesz a kezdeményezésbe. Sok sikert :)
2018. márc. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki írt. Igazából azért kételkedem benne még mindig, mert idősebb nálam 4 évvel és eddig még szinte soha nem beszéltünk. Nem nagyon merek odamenni hozzá, hisz megvan a saját társasága, ahogy nekem is. Tippeket tudnátok adni, hogy mit lehetne ilyen esetben tenni?
2018. márc. 12. 20:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Próbálj akkor odamenni hozzá mikor nincs körülötte társaság, de ha mindig van közelében haverja csak hívd félre egy kicsit és ott 4szemközt beszélgetsz vele egy kicsit, aztán kérdezd meg van-e kedve később(pl. délután vagy másnap) hosszabban beszélgetni veled. De ha nem vagy ehhez elég bátor csak köszönj neki, az egész 2 másodperc, nem fogod megbánni :D
2018. márc. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!