Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit akarhat ez a fiú?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat ez a fiú?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy fiú 3hónapja jött a mi sulinkba mert elvileg cigivel felgyújtott vlmit az elöző iskolájában és kirúgták,a mi igazgatónk meg megsajnálta.

Fiuról: Cigizik, 7.es, 8.os lenne csak bukott

Nem egy osztályba járunk. Ahogy átjött a mi sulinkba kb egész felső rá mozdult..és be kell vallanom nekem is tetszik/tetszett:D És én is neki.. be is próbálkozott nálam de persze nemet mondtam hisz nem ismerem, kihasznált vlna stb. Aztán más lányok elkezdtek fenyegetni h jobb lesz ha nem kezdek ki vele. És hát le is fotózott..hátulról.. Azóta sokat nézzük egymást stb, szemezünk is de nem szoktunk beszélni. A báttyám fülébe eljutott 1-2dolog és nem nagyon bírják egymást. A fiú suliba írt nekem egy levelet h titkos hódoló, szeret stb de végül a levél nem jutott el hozzám. Ráírt a báttyámra pár napja h van e pasim, meg hogy adja át nekem h csókolja a pofima, meg olyat is írt neki hogy: Mit szolnál ha sógorod lennék? Hidd el eljutok odáig.

És hát 100%ban biztos vagyok hogy csak a báttyámat hergelni akarja, mert amúgy azóta mióta ezeket írta szinte figyelembe se vesz, nem is néz stb. Pedig 1-2napja rám is írt hogy miért voltan szomorú a suliba, meg h megért, cuki vagyok stb. És ma írtam neki felelsz v mersz miatt h "Szeretlek"

És azt válaszolta: Dejonekem

Szerintetek?... Most mi lehet? Nekem az a fiú nagyon tetszik és nem csak nekem... Egyébként eddig naggyyoon sokan észre vették hogy állandóan néz, most meg szinte mintha ott se lennék v nemtudom..



#fiú #szerelem #kihasználás #tetszik #nem tudok tú lépni rajta
2018. márc. 12. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hulyere vesz. Meg eleve miert akarnal tole barmit is, ha a batyadat hergeli? Gondolkozz mar ember. Balhet akar csak.
2018. márc. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne farassz mar. Csak azert kell neked, mert mindenkinek kell. Ez szanalmas. Attol mert egy tokeletes olasz pizzat eled ragnak, meg lehet mergezo es meghalsz tole. Ne legyel ostoba.
2018. márc. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
75%
És megint itt vagyunk xD A bunkó, tahó fiú aki valószinűleg kihasználja a lányokat, cigizik,megbukott,kidobták az iskolából és mégis mindenki őt akarja. De mi a fa**ért ? Aztán a lányok írják hogy "Jajj de a külső nem minden" Mert ennek olyan jó a személyisége mi ???? G**i esküszom nem értem ezt a világot..
2018. márc. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Eggyaltalan nem azert "birom" mert hogy a kulso. Hanem mert ez a fiu NORMALIS akar mennyire is neglepo.. csak rossz tarsasagba keveredett

Tukrozi az elmult evek eredmenyei is.. mind vegig kituno tanulo volt, es csak ugy csak nem kezd el cigizni meg stb. Nyilvan van hattere is. Es en latom benne a jot is.. nem csak a rosszat..

2018. márc. 13. 22:14
 5/6 A kérdező kommentje:

Eggyaltalan nem azert "birom" mert hogy a kulso. Hanem mert ez a fiu NORMALIS akar mennyire is meglepo.. csak rossz tarsasagba keveredett

Tukrozi az elmult evek eredmenyei is.. mind vegig kituno tanulo volt, es csak ugy csak nem kezd el cigizni meg stb. Nyilvan van hattere is.

2018. márc. 13. 22:15
 6/6 anonim ***** válasza:
A batyadat hergeli. Felfogtad? Ennyire viszket hogy a csalad helyett egy sracot valasztanal? Ja tenyleg. 2018. Nemszamit.
2018. márc. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!