Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek volt már olyan hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már olyan hogy a buszon elkezdtetek beszélgetni egy ismeretlennel és lett belőle valami? Akár barátság;)

Figyelt kérdés

Nekem egyszer volt olyan hogy találkoztam az egyik sulistarsam nagypapájával de az csak a beszélgetés végén derült ki, nagyon aranyos volt. Szerintetek lehetséges buszon ismerkedni? Volt már olyan hogy sokat néztétek egymást valakivel és valamelyikőtök elkezdett beszélni? Előre is köszi a válaszokat;))

16/L



2018. márc. 13. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nem volt hogy utána valami, de volt már hogy buszon nagyon jól elbeszélgettem, lánnyal vagy fiúval, de azt vettem észre a lányok jobban mennek bele ilyen ismeretlen beszélgetésbe, a fiúk olyan nem. Bár mivel xe biszex se meleg nem vagyok a fiúkkal akkor állok le beszélni ha látok valami olyat amit én is szoktam(pl. Ugyanaz a zene szól valami) lánnyal meg szimplán ha tetszik. Bocsi ezért a "remek" fogalmazásért, nagyon fáradt vagyok.

16F

2018. márc. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem gáz,hogy ez a korosztály mindenhol ismerkedni akar,csakhogy pasihoz jusson.
2018. márc. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
91%

2-es ügyesen válaszoltál a kérdésre.

Az ilyenek nem tudom, hogy mit gondolnak, nem is akarom tudni, de egyáltalán nem gáz. Akkor szerinted hol nem gáz ismerkedni, ha a buszon az??

2018. márc. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Még tavaly környékén leült mellém egy fiú a buszon, 18 év körüli. Jól elbeszélgettünk abban a pár percben, de mivel közeledett az én állomásom, nem nagyon tudtuk folytatni. Nem jelöltük be egymást sehol sem, eléggé siettem, hogy le tudjak szállni,de visszagondolva nem is baj, legalább nem unatkoztam abban a 3-4 percben :D

Azóta egyszer láttam, nézett engem, de szerintem nem mert odajönni hozzám, mert barátaimmal szálltam fel

2018. márc. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én így ismertem meg az első barátnőmet. Már a buszmegállóban feltűnt és akartam is vele beszélni, de amint felém fordult és nyitottam volna a számat, el is ment mellettem.. Aztán jött a busz és ő is azzal jött szóval adtam magamnak még egy esélyt. Odamentem hozzá, megkérdeztem, hogy leülhetek-e és elkezdtünk beszélgetni. Szerencsére sokat utaztunk akkor és a beszélgetés is jól haladt, amikor le kellett szállnom, elkértem a telefonszámát és egy hét múlva randiztunk is. :D (csak hogy ne csak a jót írjam le.. pár hónap után szét is mentünk, de még most is jó a viszonyunk és egy örök emlék marad az egész) :D 18/F
2018. márc. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!