Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez már több, mint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez már több, mint barátság részéről?

Figyelt kérdés
Régen egy osztályba jártunk az általános sulis fiú haverommal, most ugyanabba a gimibe kerültünk, csak más osztályba. Az egyik lány barátommal is nagyon jól kijön ez a srác, mert osztálytársak. Általanosban mindig velem volt az említett fiú, érdeklődött irántam, rengeteget beszélgettünk, már-már többen szóba is hoztak minket. Kicsit féltekeny lettem, hogy ott voltunk hárman, és nekik közös témájuk lett a lány hacerommal, mert ugye ők egy osztályba járnak. Mikor látta, hogy nagyon zavar, h kb. engem kiszorítanak a beszélgetésből, akkor elkezdte mondani, h ja a mi osztályunkban hogy van ez. Mindig, ha látja, hogy bánt valami, akkor elkezd felvidítgatni. A tanáraimnál kérdezősködik utánam. Szerintetek?
2018. márc. 13. 21:07
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ez tuti több mint barátság, főleg ha már a tanáraidnál kérdez utánad.És mindig így figyel hogy észre veszi ha zavar vlm. Remélem tudtam segíteni.
2018. márc. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!