Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi lenne a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a legjobb amit ilyen helyzetbe tennék?

Figyelt kérdés
Nemrég összejöttem egy fiúval (már előtte is sokat találkozgattunk, de csak mint 2 barát), de amióta összejöttünk bunkó lett és a hülye "vicceivel" elég sokszor megbánt..nem tudom hogy hogy mondjam el neki ezeket úgy hogy ne bántsam, de elég sok dolog van ami nem annyira tetszik benne, valahogy amióta összejöttünk olyan más lett..nem tudom hogy ezeket hogy mondjam el neki megváltoztatni nem akarom mert úgysem tudnám..

2018. márc. 14. 14:56
 1/3 Mádár0218 ***** válasza:
Szerintem nyugodtan ülj le beszélni vele és szembesítsd a problémát vele, ha ezen megsertődik elég nagy idióta :D
2018. márc. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak arra várt, hogy összejöjjetek, és „az igazi énét” adhassa. Mondjuk ezesetben elég érdekes az igazi énje...

De szerintem is ülj le vele megbeszélni a dolgokat!

2018. márc. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát holnap úgyis átjön meglátom mire jutok vele..
2018. márc. 14. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!