Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ilyenkor mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyenkor mit gondol rólam?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nekem tetszik (ő ezt tudja) és sokszor amikor a közelben van beszélnek róla a haverjaim, hogy itt van, meg stb. És szerintem hallja.Ilyenkor mit gondolhat rólam?

2018. márc. 15. 12:07
 1/5 Szasza212 ***** válasza:
Hát, ha nem tetszel neki, biztos feszeng kicsit, de ez személyiségtől is függ. Ha a leányzó elég magabiztos, akkor valami olyasmit gondolhat hogy hagyjátok már abba, meg te jó ég, ha annyira nem, akkor csak szeretne eltűnni. Ha tetszel neki, akkor biztos örül. =)
2018. márc. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szasza212 ***** válasza:
De egyébként a legtöbb ember nem szereti, ha róla sugdolóznak a jelenlétében.
2018. márc. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj oda, legyél tökös ba*od!! Kemény csávó vagy te, tudom én! Odamész beszélsz vele, elhívod akárhova, nem tudom mit szeret, mit csinál stb.. Ha már ennyire előrehaladt a státusz, h haverjaid róla dumálnak, akkor elég régóta tetszhet :D. Persze nem tudom.. De midnenképp menj oda, ha komolyan tetszik ésnem csak "háát"
2018. márc. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3 és fél hónapja tetszik :D
2018. márc. 15. 14:43
 5/5 anonim ***** válasza:
egy éve én is ilyen voltam, hogy hónapokig néztem beszéltem két szót meg t0köm. Jövő héten odanyargalok a kiszemelthez. Kb. 2hete nézem, h valóban jó e.. az. Utánajártam pl. kondizik, én is.. beszédtéma pipa/kezdés pipa. Legyél tökös. Ha nem osztálytárs meg hasonlók, akkor vesztenivílód nincs. Már, ah sulis vagy :D
2018. márc. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!