Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány és nagyon be jön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSAKiVáncsiVagyok kérdése:

Van egy lány és nagyon be jön nekem persze ö is mondta már hogy van nála esélyem de mikor élöbe beszélünk nem megy megy miért?

Figyelt kérdés
facebookon rendesen tudok velle beszélgetni de akkor is az nem ugyanaz nem tudom talán azért van ez mert komolyan szeretem És persze többet is akkarok töle hosszu távon de akkor is engem nagyon zavar a dolog esetleg valami tanács hogy jobban menyen a dolog nagyon örülnék nekimegy a dolog vellem ilyen nem történt még már lassan 1 éve be jön nekem és ki derült hogy én is neki de akkor is személyesen le fagyok nem tudok mit mondani esetleg valami tanács?

2018. márc. 15. 12:25
 1/4 Szasza212 ***** válasza:
Nyugodj meg, ő is csak ember. Tanulságképpen elmesélek neked valamit. Három évig szerelmes voltam valakibe, de sosem mertem neki elmondani. Aztán egyszer elmondtam, és visszautasított (nem ez a lényeg) Na, akkor megtanultam, hogy sosem szabad elszalasztani egy lehetőséget a saját sutaságod miatt, én tulajdonképpen három évig vártam a semmire. De ha neked még esélyed is van, akkor gyorsan kapd össze magad, mert a végén saját magadat fogod átkozni. Nagyon jó kezdés a hobbiairól kérdezgetni, vagy hogy kit hallgat mostanában, mi az amit nem szeret, és mindenhez hozzáfűzni valamit, nem csak hümmögni rá. Nyugodtan mondd el pl neki, ha szeret egy zenészt akit te is, hogy jött egy új száma vagy jönni fog, vagy hogy ez a film nekem nem tetszett ezért meg ezért, aztán ha nem vagytok egy véleményen, még "vitázni" is lehet róla. Pillanatok alatt oldódik a hangulat, ha az ember nem csak ül némán, És egy kérdésre egy szavas válaszokkal felelget.
2018. márc. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szasza212 ***** válasza:
Tényleg ne parázz, ő is ugyan olyat sz@rik mint te.
2018. márc. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi csak hát akkor is szorongok mikor beszélni akkarok velle :(
2018. márc. 15. 13:08
 4/4 Szasza212 ***** válasza:
Majd túllendülsz rajta, olyan ez mint az első fellépés =D
2018. márc. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!