Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek rosszul esik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rosszul esik neki, hogy csak ő ír rám? 16/F

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy lányba és szerintem ő is hasonlókat érez irántam, vagyis pár napja írta, hogy vonzódik hozzám meg, hogy nagyon jól nézek ki.

Suliban nem nagyon beszélünk, de szoktunk találkozgatni és nagyon jól elvagyunk olyankor.

Legtöbbször (10-ből 9×) ő ír rám.

Kétségeim vannak a lány felől, mert van egy pár fiú akivel jóban van


Én mi dig a rosszra gondolok, hogy mindenkivel ugyanúgy viselkedik, mint velem.

Pedig elvileg csam barátai.

Szóval én nem nagyon írok rá valamiért.Mindig arra gondolok, hogy más sráccal is beszél vagy találkozgat velük és így elmegy a kedvem az egésztől.

Viszont nagyon jó érzés amikor ő ír, de mostanában nem nagyon szokott.

Szerintetek írjak rá én is többször?



2018. márc. 15. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért ír rád mostanában, mert látja, hogy te alig szoktál. Ez engem is bántana.
2018. márc. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mádár0218 ***** válasza:

Igen a lányok szeretik, ha rájuk írsz te is, és nem csak ők, DE ami fontosabb nem lesz normális kapcsolatod egy lánnyal, ha össze is jöttök és ennyire féltékeny vagy.


Vannak fiú barátai igen, jól elvan velük, de te jössz be neki hol itt a baj?

2018. márc. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Figy 16 vagy csak, még fital, próbáld meg a birtoklási vágyadat és a féltékenységedet leküzdeni, mert csak tönkreteszi az életed. Most még könnyebb lesz mint 20 év múlva.
2018. márc. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
szerintem jó lenne rá írni mert akkor élvezné hogy vele írkálsz. De amúgy velem az van konkrétan hogy én kb mindegyik lánnyal úgy tartom a kapcsolatot mint a barátaimmal de viszont eléggé észrevehető hogy ők mást éreznek irántam. pl az egyik elhanyagolja a pasiját és mindig szomi de mikor velem beszél sose az és ez így picit kezd fura lenni de am tök cukik :3 F/13
2018. márc. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Írj rá. Nem veszíthetsz sokat vele. Nekem is volt mar ilyen hogy egy fiura en irtam ra mindig aki amugy a legjobb baratom es elmondtam neki hogy mi bant es nagyon jo azota a kapcsolatunk oo ir minden reggel hogy joreggelt vagy ha egy par oraig nem jrok neki akkor ir hogy mi tortent meg minden... Sokkal figyelmesebb lett e miatt es mar eleg regota megy hogy ilyen figyelmes velem, es ezert én is vele. 😊❤️
2018. márc. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mindig is jobban szerették a lányok, ha a fiúk kezdeményeztek. Ha többször is rád írt, az valószínűleg azért van, mert érdeklődik irántad. Tapasztalatból mondom, hogy nagyon rosszul tud esni egy lánynak, ha tetszik neki egy fiú, úgy érzi Ő is tetszik a fiúnak, de mindig a lány ír. Lépj Te, mert ha Te nem teszed meg, más karjaiban fogja találni Magát, és kicsúszik a kezeid közül!!!
2018. márc. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. márc. 21. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!