Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » MI tévő legyek, már nem is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI tévő legyek, már nem is tudom mi lenne a megfelelő megoldás?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel régebben találkozgattunk,aztán barátja lett majd mikor szakítottak újra összekerültünk majd megint eltávolodtunk. Most már 4 év után is ugyan úgy érzek, mi tévő legyek, mit mondjak neki?

Valamint ötletek hogy veszprémben hol lehetne ismerkedni, ha a lánnyal nagyon besülök.



2018. márc. 15. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:

És most újra közel kerültetek egymáshoz? Valamit most van a lánynak barátja?

Szerintem közeledj a lányhoz! Hogyha ennyi idő után is ugyanúgy (vagy talán jobban) szereted, akkor nincs mitől tartani! Hajrá! :)

2018. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom nincs senkije. Most gondoltam ráírok minden képen, de nem tudom hogy ő mégis mit szól majd hozzá, mert régebben mikor szerelmet vallottam neki azt mondta nem miattam, hanem miatta nincs köztünk semmi.
2018. márc. 15. 21:15
 3/3 Maszlak válasza:
100%
Én azt mondom kérdezd meg tőle de csak is élőben!Sok szerencsét
2018. márc. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!