Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy drogos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy drogos srácba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor megismerkedtünk nem tudtam a problémájáról és később derültek ki a dolgok. Úgy érzem az elején megvolt a szikra de nem tudom hogy megéri e nekem ezzel tovább foglalkoznom.

2018. márc. 15. 22:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Semmiképpen sem éri meg neked foglalkozni vele, ha jót akarsz magadnak.
2018. márc. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
ez sok szemponton múlik. Beszélgess vele, hogy le akar e egyáltalán szokni, ha igen akkor segits neki, ha nem akkor rajtad áll, hogy szeretnél e vele lenni így, vagy sem.
2018. márc. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Persze, segítsen neki leszokni... Tökéletes ötlet! Pazaroljon el pár hónapot/évet az életéből feleslegesen! Nem fog tudni leszokni róla úgyse, csak a szegény lányt fogja tönkretenni...
2018. márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ csak azon gondolkodok mivel én elsőre nem vettem nála a jeleket ezért hogy még tetszhetek neki két hónap után is?
2018. márc. 15. 22:13
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Persze. Sok sikert a kapcsolatotokhoz! Pár hónap mulva viszont ne gyere sírni a "A barátom rosszul bánik velem, de nem akarok szakítani vele, mert akkor biztosan visszaesik vagy öngyilkos lesz..." vagy hasonló szöveggel.
2018. márc. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Minél gyorsabban zárd ki az életedből. Siránkozni fog,hogy ne tedd,de légy erős.
2018. márc. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Alain Delon ***** válasza:
88%
Minél gyorsabban pucolj el a közeléből.
2018. márc. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
"nem tudom hogy megéri e nekem ezzel tovább foglalkoznom." Most mondtad ki a választ! Lapozz! Még mielőtt túlságosan belelovalod magad!
2018. márc. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

Valami gebasz mindig kell, hogy legyen, ugye?

Probléma mentes élet sosem boldogít egy nőt sem.

2018. márc. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%
Attol fugg milyen drogokat hasznal !attol hogy valaki neha neha elsziv a joyat attol nem lesz drogos! Az az erdekes aki hetvegen folyton bebaszik arra miert nem mondja senki hogy alkoholista?!
2018. márc. 16. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!