Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez úgy mègis mit jelent?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez úgy mègis mit jelent?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú barátom akivel nyáron ismerkedtünk meg igazán.Kedves,ámbár túl kanos 16 èves fiú.Nemrèg szakitott a csajával ès most nem tudom mi van,mit èrez mert mindenre kb elkezdi hogy:"de te szebb vagy nala".Minden egyes nap elmondja.A nyárról pedig azt kell tudni hogy valamit kavartunk de nem jött ki belőle semmi.Meg nemrèg áthívott magához de nem akarta ,hogy a csaja tudjon róla.Most akkor mit èrez vagy úgy èn mi vagyok neki?mert egyèbkènt szoktunk segiteni egymásnak meg mindent megbeszèlünk de az utóbbi hónapokban èn úgy èrzem,hogy ő már nem barátkènt tekint rám.

2018. márc. 17. 01:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Tul kanos?

Allandoan a farkat veri vagy csak erdekli a szex? Egyaltalan nem mindegy,16 evesen nekem is allandoan allt,de attol meg nemvoltam "tul kanos".

Ha neked ilyeneket ir,szerinted masoknak nem?

Ha szakitott a baratnojevel akkor lehet,hogy haragszik ra es hirtelen mindenki szebb nala😅

Kavartatok de nem jott ki semmi?😅

Milenne ,ha erthetoen fogalmaznal?

Megdugott csak nem ment el?

Vagy csak huztatok egymas agyat de vegul nem tortent semmi? Nem kell ugy fogalmazni mint egy aberralt ,csak azert mert manapsag ez a meno.

Athivott magahoz es mar uj csaja is van? Vagy azt nem akarta hogy a VOLT csaja tudjon rola?

Ha szakitottak akkor miert ne tudhatna rola? Bar ha csak kitalalta hogy szakitottak mert mondjuk veled is ki akar valamit alakitani akkor ertheto h nem akarta h megtudja.

Itt senki sem fogja tudni megmondani neked ,hogy mit erez.

Mit ertesz az alatt ,hogy szoktatok egymasnak segiteni?

Aztmondtad tul kanos,szoval segitesz neki rejszolni?

Vagy a matek hazit csinaljatok egyutt?

Hat ha segitesz neki kicsapni akkor tuti nem baratkent tekint rad😅

2018. márc. 17. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mádár0218 ***** válasza:

Elég kevés infó a srácról, ha szakított a barátnőjével akkor új csaj kell, lö itt jössz a képbe te, lehet, hogy szeret de az is, hogy csak kell neki valaki akit dughat addig amíg nem lesz egy jobb csaj.


Nem rég szakított vele,de áthívott és nem akarja, hogy megtudja a csaja? - most szakítottak vagy nem?

2018. márc. 17. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!