Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok vagy nem? Ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok vagy nem? Ő esetleg belém igen?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. Van egy fiú barátom, akivel nagyon jó kapcsolatban vagyok. Osztálytársak vagyunk, így minden nap találkozunk és rengeteget beszélgetünk. Nagyon kedves és aranyos. Sokszor megkér ő is engem és én is őt, hogy kísérjem/kísérjen el ide vagy oda. Szóval tényleg rengeteg időt töltünk együtt. Néha azonban nagyon furcsán viselkedik és van, hogy el is pirul az miatt amit mondott vagy tett. Igazán figyelmes velem szemben. Sokan mondják, hogy nagyon összeillenénk. Hallottam már olyat is, hogy szerelmes belém, de nem tudom mi az igazság! Van,hogy furcsa érzéseket érzek iránta én is, de nem tudom igazából, hogy mi az! Sokszor amikor eszembe jut akkor nagyon szokott hiányozni. Általában megdicséri ha jól nézek ki. Ez nagyon jól szokott esni. Mindig kitalál nekem vmi becenevet és azon szólít. Minden reggel amikor találkozunk a sulinál mosolyogva köszön. Mindig jó kedvem van ha vele vagyok és azt veszem észre rajta,hogy neki is.


Ezek alapján igaz lenne az állítás? Erről a témáról még senkivel sem beszéltem ezért kérem a ti segítségeteket! Nagyon örülnék, ha tudnátok segíteni!



2018. márc. 17. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hááát valami vonzódás van köztetek az bizti! Sztem érdemes lenne megpróbálnod lépni az ügyben :)
2018. márc. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2018. márc. 17. 17:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek #1-gyel! Egyértelmű, hogy van köztetek valami, ne félj kezdeményezni! :)
2018. márc. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Aranyos vagy! :)
2018. márc. 19. 16:35
 5/6 anonim válasza:
100%

Tényleg megvan a kellő vonzódás :)

Nagyon szúrkolok neked

2018. ápr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Oké hogy megvan a vonzódás minden... De ezért érdemes lenne feláldozni egy barátságot?..
2018. ápr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!