Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kb három hónapja szakítottam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb három hónapja szakítottam a barátommal. De rájöttem hogy nem kellett volna. Hogyan bizonyítsak? 😪

Figyelt kérdés
Gyerekes volt es kezdtem megunni a butasagait, ha volt valami baja velem beült a folyosó végére a barátaival es engem nézett. Nem beszélte meg velem a dolgokat. Es ezt nem bírtam. Miután elmondtam neki a szitut, elkezdtem beszélgetni egy másik fiúval. Egyszer találkoztunk, de kiderült hogy egy gyökér, nem tenne értem semmit. A volt barátomat szerettem volna benne észrevenni...e-közben a volt barát, küzdött, próbálkozott visszanyerni magának, iszonyatosan szeret(ett?) xde nem vettem az adást. Most végig gondolva mindent, rájöttem hogy nagyon szeretem, es hogy nem kellett volna ennyi miatt szakitanom, o volt nekem a legelső... Beszéltem vele messengeren, de annyit irt hogy "max később" . A pulcsiát nem kérte vissza, pedig megemlítette hogy ott van a pulcsi... Összezavart. Mit tegyek, hogy bizonyítsak neki? Nem fogom feladni! Hogyan lopjam magam vissza a szívébe?

2018. márc. 17. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
13 éves vagy ugye?
2018. márc. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 October15 ***** válasza:

1.: Miért pont 13? + Tini kategória.. még mindig jobb mint ha nem kérdez és baromságokat csinál vagy ha valaki tudom is én 20 évesen azt hiszi magáról, hogy tini.. XD


Kérdező: Ha már ott a pulcsi akkor vidd el neki -ne suliba- és egyszerűen mondd el neki kb azt amit ide leírtál. Nyilván van "némi" bizalmi probléma stb a részéről de ez azért érthető. Ha még van esélyed akkor a leggyorsabb módja a dolognak valszeg az, hogy őszinte vagy vele és nem "vissza akarod lopni magad a szívébe" hanem beszélsz vele.


26F

2018. márc. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok drága😙
2018. márc. 17. 21:00
 4/4 A kérdező kommentje:

2. Válaszoló:

Oké, ezeket már végiggondoltam, szóval nyilván beszélni fogok vele. A pulcsi, én kollégista vagyok, időm meg sajnos nincs hogy személyesen elmenjek hozzá, mert nem helyben lakik, de ha haladok valamennyit az üggyel, remélem meg tudom tenni.

2018. márc. 17. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!