Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes másodszor próbálkozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes másodszor próbálkozni?

Figyelt kérdés

Történetem úgy kezdődött, hogy volt egy lány általánosban akibe fülig bele voltam zúgva. Rengeteget beszélgettem vele, de semmi jelét nem mutattam ki annak, hogy többet is szeretnék, mint barátság. Ballagás után tapasztalatlan fejemmel elmondtam neki egyenesen, hogy mit érzek iránta, ő sajnos nem viszonozta a dolgot.

Visszagondolva lehet, hogy akkor ő is érdeklődött irántam, csak a gyávaságommal elszabotáltam a saját esélyeimet, bár ezt lehet, hogy csak bemesélem magamnak.

Most, három-négy évvel később érdemes lehet újrapróbálkozni, vagy teljesen esélytelen a dolog?



2018. márc. 17. 23:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Érdemes lehet,ha ő még mindig ugyanúgy fontos neked, és szeretnél vele kapcsolatot, el tudnád képzelni, hogy akár jó hosszú távon is társai legyetek egymásnak.
2018. márc. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!