Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan jöttetek össze? Mi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöttetek össze? Mi a történetetek? Egyikőtök kimondta, hogy jártok, vagy egyértelmű volt?

Figyelt kérdés
Lécci részletesen - ezalatt azt értem, hogy ne pl buliban voltatok, megcsókolt aztán éltünk vígan. Ennyi.

2018. márc. 18. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Egy táborban ismerkedtünk meg, ahol sokat beszélgettünk, meg minden, mar ott szimpi volt nekem, o meg szerelmes lett belém. Csakhogy volt akkor egy barátom, akit szerettem attól függetlenül, hogy tetszett a srác. Aztán az akkori baratommal nagyon osszevesztunk, mert szemet volt velem, nem először. Ezért szakitottam vele. Aztán vége lett a tábornak, es nem láttam sokáig a fiut. Szeptemberben viszont kiderült, hogy az en sulimba jár (abban az évben jött oda), es ahogy kiderült, odamentem hozza, meg o is keresett. Egyre többet beszélgettünk. Nem mert kezdeményezni, szóval elhivtam egy sulis buliba, ahol bevallotta, hogy szeret engem :) Természetesen mondtam, hogy részemről is ez a helyzet. A buli után talalkozgattunk sokat, mar az egész évfolyam konkrétan elkönyvelt minket egy párnak, pedig akkor meg nem voltunk együtt :D Aztan valamikor cukkolni kezdte ot az egyik csaj, hogy “mi van, jartok?” es ez után kérdezte meg, hogy lennék-e a barátnője. Nos, igent mondtam :)
2018. márc. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy buliban találkoztunk, baráti társaságon keresztül, sokat beszélgettünk, ekkor még nem csókolóztunk meg semmi, csak barátkoztunk. Egy következő buliban már megcsókolt, ezután kezdtünk el randizgatni. Miután az egyik randin megcsókolt, egyértelmű volt, hogy együtt vagyunk :)
2018. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Face-n találtunk egymásra. Megbeszéltünk egy randit a közelemben lévő plázában. Már az első találkozásnál vibrált köztünk a levegő. Igaz elinte csak egy kis kalandozásnak indult mindkettőnk részéről, de én közben beleszerettem. Igaz azt mondta ő is belém. Mégis egy évre különváltak az útjaink. Közben mindkettőnknek voltak más kapcsolataink, de egy év elteltével megkeresett. Gondoltam miért ne eleveníthetnénk fel a régi szép emlékeket. Megint átmentem hozzá. Nagyon jól éreztük magunkat. Egyszer csak, miközben magához ölelt azt mondta: -5szeretlek. Szerelmes vagyok beléd. Soha többet nem foglak elengedni.

Először nem hittem neki, mert 1) eléggé nőcsábásznak ismertem meg 2) mert anno elengedett.

De azt kérdezte(és jogosan) keresett-e volna ennyi idő után, ha nem szeretett volna akkor belém? Szerintem nem. Azt mondta, ha rámgondol "pillangókat érez a gyomrában". Mint egy szerelmes tinilányka. Akkor tudtam igazán, higy tényleg szerelmes. Végre visszakaptam azt akivel az első találkozásom is varázslatos volt. És azóta? Sosem voltam még szerelmesebb. Ahogy ő sem. Tudom. Abból, ahogy rámnéz, abból, ahogy hozzámér/szól. Regénybe illő szerelem *-*

2018. ápr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!