Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy csaj akibe nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akibe nagyon bele szerettem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van a suliba egy 9 edikes csaj akibe nagyon beleszerettem, s rá akartam írni fb-n, de többen mondták azt hogy ne fb-n írjak rá hanem menjek oda hozza élőbe, mert az plusz pont a szemébe, persze mindig a barátnőjeivel van, de csak egyetlen egy olyan pillanat kell mikor egyedül lesz s akkor oda megyek, de viszont én még soha nem beszéltem vele, s ha oda megyek hozza élőbe akkor mit mondjak, persze egyszer köszönök "Szia" s azután? Nem kérdezhetek olyat hogy "Hogy vagy", " Mizu" stb. mert hülyének nézne, mert nem is ismerem, s akkor mit mondjak neki ha oda megyek?
2018. márc. 19. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyi . Élőbe menj oda . Ne a szia mizu ? Hanem bénázz valamit és akkor megbocsátod úgyhogy mondjuk neki mész véletlen . Nem tom de neked kell rendezni ezt
2018. márc. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy szimpatikusnak találod, szívesen megismerkednél vele, aztán ha erre rábólint, akkor egy idő után már rendesen is szerelmet vallhatsz neki az utalgatásokon kívül, hogyha meg nem szerene megismerni (amit azért kétlek, mert egy esély mindenkinek jár...), akkor úgyis mindegy, mert akkor Facebookon sem mennél többre.
2018. márc. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!