Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lennék? Vagy másfajt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennék? Vagy másfajta kötődés ez?

Figyelt kérdés
Nagyon jól érzem az illető fiú társaságában magam,ő is teljesen odáig van értem.Szeretem és vonzódom is hozzá,mégsem érzem úgy,hogy valaha is voltam volna már szerelmes.Lehet túl "komoly" vagyok,de elnézve más szerelmes párokat,nem tudom elképzelni hogy ez lenne a szerelem.Szükségem van rá,megbízok benne és számíthatok rá,szívesen vagyok vele,sokat is gondolok rá,de nem egyfolytában.Szeretném ha életem része maradna,azonban, őszintén, nélküle is el tudnám képzelni a jövőmet,viszont ha nem találkozunk/beszélünk már hiányzik.

2018. márc. 20. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, nem tudom hány éves vagy, de én úgy vélem, hogy nagyon fiatalon nincs még szerelem.


Sőt? Igazából a szerelemben sem hiszek annyira. Szerintem többségében csak érzelmi kötődés van, az pedig elmúlik.

2018. márc. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na igen,vicces mikor 12-13 éves lányok olyan szerelmesek,hogy nem akarják soha elveszíteni a pasijukat és ezt mindenkivel megosztják.Én is fiatal vagyok,16 múltam de nem érzem magam túlságosan éretlennek,csak döntésképtelennek és egy kicsit tapsztalatlannak. Köszönöm a válaszod és várom mások véleményét is!:)
2018. márc. 20. 13:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ünnepélyesen megígérem neked, kedves kérdező, hogy ha egyszer VALÓBAN szerelmes leszel, azt nem fogod megkérdezni!
2018. márc. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szerelem csak egy időszakos érzés, és keveseknek van meg arra a képessége hogy hosszú idő után is úgyanúgy szerelmesek legyenek a másikba. Te kötődsz hozzá, szereted, de nem vagy belé szerelmes. Ha egyszer megcsókolna vagy történne valami bensőségesebb, lehet hogy beleesnél.

Én speciel inkább az ilyen kapcsolatot preferálom az életemben. Sokkal őszintébb és "igazabb", mint egy rövidke de heves szerelem/fellángolás.

Pontosan ismered a hibáit, a múltját, a terveit, tudsz nélküle élni, de egyszerűen nem akarsz. Nem azért látod szépnek, és szereted, mert a rózsaszín köd elvakít, hanem mert ismered őt teljesen, és kötődsz hozzá. Megszeretted.

2018. márc. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó teljesen igazad van.Szép,amit írtál,de igazából bensőséges a kapcsolatunk :D szóval fellángolás is van,csak azt nem értem miért is kérdőjelezem meg,hogy mit érzek.
2018. márc. 27. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!