Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon mit akarhat ezzel elérni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akarhat ezzel elérni?

Figyelt kérdés

15 éves nyíltan leszbikus lány vagyok. egyik legjobb barátnőm már nyár óta bejön (ő biszex), de van több, mint egy éves kapcsolata sráccal. nemrég szakított vele a fiú, de újra összejöttek, mert nagyon szeretik egymást. ez az 'incidens' előtt mysoryjába, Insta bioba, szó szerint MINDENHOVA kiira, most már nem, illetve rengetegszer nem ír neki vissza, s teljesen máshogy viselkedik...

még év elején mondta, hogy tökre bejövök neki, s mostanában ezt egyre többet (pl. ma: valamire fel mondja, hogy megtalálta az új'szerelmét' /egyébként egy ruhát:DD/, én meg elkezdtem nevetni, erre ő: "ne nevess, te vagy az első", de ez előtt suliban folyosón random megfogta a kezem, s már nem értem, mit akarhat. nagyon közvetlen (tehát seggtapizás is tök'átlagos' tőle, mindig dicsérget.

rákérdezni nem merek úgy mindenre, de arra, hogy bejövök e neki, egyértelműen igennel válaszolt TÖBBSZÖR is.

szerintetek jelent ez valamit? vagy ne reagáljam túl? (sajnos hajlamos vagyok rá)

***

nagyon köszönöm előre is a válaszokat, borzasztóan sokat segítene, s ne haragudjatok, hogy ilyen hosszú lett.



2018. márc. 20. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mivel Te nyíltan felvállalod a leszbikusságodat, feltételezen a barátnőd is (legalábbis a szövegből erre következtetek) a biszexualitását, a lánynak egyértelműen bejössz, és Te is írtad, hogy neked is tetszik a csaj. Szeintem nyugodtan kérdezz rá, hogy lehetne-e köztetek valami, szerintem igen lesz a válasza, de tisztázd vele, hogy akkor előbb le kell zárnia a kapcsolatát azzal a sráccal.

Hajrá! :)

2018. márc. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!