Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első csók történetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók történetek?

Figyelt kérdés

Leírnátok az első ""igazi"" csókotok történeték?

Kíváncsi vagyok rájuk, hiszen nekem sincsen már olyan messze az első csókom. Ha tudtok, tanácsot is adhattok😄



2018. márc. 20. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ültünk egy park szélén az út mellett a fűben. Áttkaroltam őt, mosolyogtam rá, majd ilyen apró puszikat kapott a szájára, egyre hosszabbakat, aztán bekapcsolódott, és ő is adott, aztán egyszerre kezdtük és elcsattant az első csók.
2018. márc. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Egymás mellett ültünk egy asztalon, ami a kertjükben volt. Ölelgettük egymást, majd...szóba jött a csók. Egymásra néztünk, közeledtünk egymáshoz..majd elcsattant. Kis hatás szünet után ismét..aztán pedig hosszasan csókoltuk egymást. Csodálatos nap volt :)
2018. márc. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, ez a masodik csokom volt, de nagyon szep volt, szoval leirom.

Cserediak voltam es eppen egy kirandulason voltunk a tobbi cserediakkal. Egyik este a folyoson meglattam egy nemet lanyt egyedul ulni egy fotelben es videokat nezni. Joban voltam a lannyal, hat gondoltam melleulok es mutatok neki vicces videokat. Harom oran keresztul ultunk ott, kozben atoleltem, a feje a vallamon volt... es akkor megfogta a kezemet es jatszani kezdett az ujjaimmal. Nagyon elveztem, es akkor valoszinuleg mar egyikunk sem a videot figyelte.

Utana mondta, hogy ideje aludnunk (hajnali fel harom lehetett), szoval elindultunk, es az eloterben, egy lepcso tetejen, hatalmas ablakok mellett megolelt. Percekig olelkeztunk, mire megcsokoltam, es a csok is nagyon hosszu ideig tartott. Imadtam.

Azota is hianyzik az a pillanat

2018. márc. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Nekem a jelenlegi baratommal tortent es ez mar kozel 3 eve volt:)

En tapasztalatlan voltam ezert o segitett nekem:D akkor meg nagyon felszeg voltam. A nappaliban tortent csak ugy valamiert odahivott magahoz es egy pillanat alatt megfogta az arcomat ket kezzel es megpuszilta a szamat, persze en kopni nyelni nem tudtam, voros lett az arcom, nem fogtam fel hogy mi tortent.. Utana mondta hogy milyen gyonyoru vagy es megint megcsokolt csak akkor mar normalis csok volt :)

Nagyon edi volt az egesz, mindig mosolygok ha visszagondolok ra, a legkedvesebb emlekem!

18L

2018. márc. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotokat
2018. márc. 21. 14:30
 6/8 anonim válasza:
100%

Huu hat nekem egy kocsmaban tortent xdd

Nem ittunk meg semmi csak tancoltunk es egy nagyon romcsi szam volt xdd aztan a vegen megcsokolt💕

2018. márc. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

16 éves koromban akkori (első) párom elvittem a kedvenc helyemre a városban ami a legmagasabb pontja, kertvárosi rész szép nagy parkkal, szép panorámával. Szerettem oda járni és tervezgettem is, hogy jó lenne ott megejteni az első csókot a kiszemeltemmel. Madárcsicsergéses csodás tavaszi nap volt. Ültünk beszélgettünk egy lépcsősor legfelső fokán már egy ideje átöleltem a vállát az arcunk is összeért majd felé fordultam, ő is felém, egymás szemébe néztünk közben ő is átölelt és megcsókoltam. Finoman, hosszan, érzelmesen. Boldogok voltunk mosolyogtunk egymásra majd újra és újra megcsókoltuk egymást hosszabban rövidebben. :) Neki is az volt az első csókja.

Utána volt, hogy az emlék végett újra felmentünk arra a panorámás helyre és megismételtük. Sőt volt, hogy egy ilyen alkalommal fél órán keresztül tapadt össze az ajkunk. :)

2018. márc. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat😄😉
2018. márc. 23. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!