Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Mitől lesztek szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mitől lesztek szerelmesek egy srácba?

Figyelt kérdés

Mit csináljon ? Vagy ez hogy?

És ha elsőre elutasítjátok akkor tényleg később lehet valami ?



2018. márc. 20. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez most olyan, mintha én kérdezném meg, hogy fiúk, mitől lesztek szerelmesek egy lányba? Erre valószínűleg egy csomóan azt a választ adnák, hogy jól nézzen ki, de az még nem szerelem. Az vágy.

Szóval persze, kell az, hogy kedves legyen és ne nézzen le, de ezen kívül ez az adott emberen múlik. Mindenkibe más miatt szeretünk bele, és nem lehet megmondani, hogy mi miatt

2018. márc. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de ez milyen kérdés?

Őszintén fogalmam sincs, lehet valaki pont az ideális de attól még nem biztos hogy szerelmes leszek belé.

2018. márc. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan leszek szerelmes?


Nekem ez általában úgy jön össze, hogy valami interakcióba lépek a sráccal, mondjuk osztálytársak vagyunk, és, mivel nem vagyok teljesen antiszoc, ezért beszélgetni kezdek vele, rájövök, hogy jó fej, egyre többször megyek hozzá oda, majd elkezd tetszeni, ahogy kinéz(ilyenkor úgymond megszépül a srác, látom a hibáit, ha nagyon akarom, de az esetek 98%-ában inkább olvadozom, és gyönyörűnek látom:)), elveszek a tekintetében, zavarba jövök a hangjától, a jelenlététől, a hangom el-el csuklik, a fejem vörösödik, béna leszek, mindent leverek, nagyon félénkbe váltok, szinte megszólalni se merek, mindig babrálok valamivel, és folyton kedves vagyok, mosolygok a kiszemeltemre.

Másik, mikor a külső fog meg, mondjuk utazok egy buszon, és ugyanazon a járaton utazik egy nagyon helyes srác, aki külsőre nagyon bejön, de nem tudok róla semmit. Aztán látom, hogy milyen udvarias, kedves más emberekkel, és, ha épp szabad a szívem, mert nem tetszik senki, akkor simán belehabarodok ilyen jóképű idegenekbe pár hét erejéig, bár ez szerintem csak fellángolás, de nevezhetjük szerelem első látásrának is, ha úgy tetszik.


Mi kell hozzá?


Belsőre:KNekem elvárás, hogy egy srác legyen kedves, és udvarias, ez nagyon fontos nekem, hisz én is igyekszem így viselkedni másokkal. Fontos, hogy valamilyen téren szárnyaljon túl engem, legyen az sport, művészet, tanulás, jó duma, igazából bármi, csak nyűgözzön le, fel tudjak rá nézni. Taszít, ha valaki nagyképű, az nem baj, ha van önbizalma, de ne legyen az osztály bikája, inkább legyen kicsit félénkebb vagy átlagos.

Külsőre: Legyen mosolygós, és öltözzön úgy, ahogy jól érzi magát, alkatra eddig mindig a vékony/normál, esetleg a szálkásan izmos srácok jöttek be, de nem biztos, hogy ez örökre így marad, annyit viszont leszögeznék, hogy a nagyon túlsúlyosak, akiken nem csak egy kis pocikával rendelkeznek, hanem hatalmas hurkákkal, azok kifejezetten taszítanak. Legyen igényes a hajára, a test-köröm- és száj higiéniára.


Ha elsőre elutasítom, lehet-e belőle később valami?


Talán. Nagyban függ attól, hogy a szóban forgó srácról mi a véleményem. Például, ha tetszik, de valami okból visszautasítom, akkor lehet. Ha tök semleges, és látom, hogy nagyon küzd, teper értem, és akar engem, annak ellenére, hogy mást könnyebben meg tudna szerezni, akkor is adnék egy esélyt. Ha viszont egy utolsó suttyó, akkor sajnos a nem az nem.

2018. márc. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogjuk a kézi-injekcióstűnket, és egy is szerlemi bájitalt fecskendezünk az ereinkbe.
2018. márc. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Őszintén? Fogalmam sincs.

Nekem például volt egy osztálytársam, akivel csak köszönőviszonyban voltunk. Sőt, az idő nagy részében idegesítőnek találtam. Aztán barátokon keresztül kénytelenek voltunk több idot eltölteni a másik mellett. Barátok lettünk, aztán pedig még több. És nem tudom hogy mikor, vagy miért szerettem bele. Csak megtörtént. Szóval szerintem ez még egyetlen személynél is változó, illetve megmagyarázhatatlan. Ez a szép ebben, nem kell mindent megértenie az embernek. :) 16/L

2018. márc. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hiányzol.

Hiányzik a forró ölelésed,csókjaid,szemeid szépsége,arcod puhasága.

Hiányzol minden nap,reggel este és délben.

A fájdalom amit érzek megörit nem bírom összetört a szívem kérlek segíts,hogy élhetném túl hiányodat ,annyira gyönyörü vagy és csodálatos.

A lelked és a lelkem egyek érted,egyek vagyunk és leszünk hiába menekülsz hiába adot másnak ajkad,hiába probálsz elfelejteni te és én egyek vagyunk.

Számomra te olyan vagy mint embernek a vìz ,a lételemem vagy ami nélkül nem tudok élni.

A szerelmem aki nincs itt velem,de minden percbe tudni akarom mi van vele

2020. júl. 29. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!