Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy jöhetnék össze egy fiúval?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöhetnék össze egy fiúval?

Figyelt kérdés
15/l vagyok és szeretnék egy pasit. Körülöttem már sok mindenkinek van.... jó tudom, ahhoz szerelem is kellene részemről, de igazából az a kérdésem, hogy hol tudnék ismerkedni valakivel, legalább egy visszajelzést valakitől (ha nem is járást) hogy tetszek neki. Szerintem szép arcom van...

2018. márc. 21. 06:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Iskola, edzés, szakkörök, összejövetelek, kultúrális események satöbbi.
2018. márc. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindjárt kapsz itt 50 privátot és ismerkedhetsz is.
2018. márc. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És házibuliba, összejövetelre hogy tudnék beilleszkedni? Van 3-4 csaj az osztályban aki ilyenekre jár, de nekik nagy baráti körük van...
2018. márc. 21. 07:20
 4/8 A kérdező kommentje:
2. Valaszolo.. nyugi tudom, de én direkt nem interneten szeretnék..... korombeli srácokkal.. +/- 1-2 év..
2018. márc. 21. 07:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Az ország melyik területén élsz?

Nyugi nem azért kérdezem, hogy rád írjak. :D Csak keletebbi részen visszafogottak a normális fiúk, nem mennek csak úgy oda a lányokhoz, nem is igazán mernek, meg furán is jön ki a dolog.

Nyugaton akár az utcán is leszólítanak, ha tetszel nekik. :D De javaslom menj könyvtárba, baráti társasággal mozizni vagy egyéb disconál kultúráltabb helyre, és csatlakozzatok össze egy másik társasággal. :)

Budapesten is nagyon egyszerű az ismerkedés, fiú létemre leszólítottak ott lányok mikor arra jártam, meg az akkori barátnőmet is naponta szólították le mikor nem voltam mellette, szóval lányoknál elég egyszerűen megy a dolog. :D

2018. márc. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, a keletebbi részén élek... úgyhogy ez felejtős.. itt meg lenne nagy meglepődés, ha egy lány csak úgy leszólítan a fiút.. :D
2018. márc. 21. 14:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Nost én inkább Észak-Keleti részén élek az országnak(Szabolcs-Szatmár-Bereg megye). Én például szoktam odamenni lányhoz és megszólítani, mert most mi lehet belőle? Max. lekoptat, de nincs abból semmi, nem adom fel :D. Emelett a netes ismerkedésnek sem vagyok ellenére. Viszont aláírom az állításod, itt az emberek 80%-a nem szívesen beszél idegenekkel. Szóval igen, én is hallom, hogy kevés fiú van, aki odamegy a lányokhoz.
2018. márc. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, csak javítani akarok :D Nos,* és 16 vagyok.
2018. márc. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!