Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16/F van egy 20 éves lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16/F van egy 20 éves lány nagyon aranyos és múltkor is megölelte meg beszélgetünk nem tudom ebből lehet e valami? Nagyon szeretem

Figyelt kérdés
De nem tudom hogy mondjam meg neki lehetséges nemleges választ kapok de ah? nem és amúgy távol el tollem nem mindig talakozok vele
2018. márc. 21. 18:51
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ha elmondod neki vissza fog utasitani. A kor miatt. de proba cseresznye
2018. márc. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A lánytól függ,hogy milyen a felfogása. Csak mert idősebb,nem jelenti azt,hogy 0% az esélyed.
2018. márc. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!