Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejon nekem egy lany es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejon nekem egy lany es szerintem enis neki de nemakar meg kapcsolatot mit csinajak?

Figyelt kérdés
Van egy lany aki nagyon bejon nekem es tud is róla de ő asztmongya hogy meg most épen nem tud velem egy kapcsolatba leni... De egyik nap athivot magahoz nagyon jo volt vele csókolóztunk meg minden aszthittem hogy megvaltozik minden és mas nap man csak ojan ignorlt engem es azota is beszél velem meg minden de man nem úgy..

#lány #szerelem #kapcsolat #segítség nemtudom
2018. márc. 21. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Az egy elfogadható dolog, ha nem áll készen még egy kapcsolatra, de ne szórakozzon veled. Ha nem akar kapcsolatot, akkor ne csókolgasson meg hívogasson magához össze-vissza. Szerintem mondd meg neki, hogy döntse el, mit akar! (Persze csak akkor, ha egyetértessz velem) Ez hosszútávon neked lesz kellemetlen és zavaró.
2018. márc. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Vegyél egy helyesírási szótárt, hátha az majd imponál neki... (a man egy teherautó)
2018. márc. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nemvagyok magyar 😋 csak ertek magyarul ha nemteccik valami nemkell olvasnod es a egódat nyomnod 😇
2018. márc. 21. 20:28
 4/5 anonim válasza:
Jó kifogás...
2018. márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na hath az man nem a én bajom hogy nemhiszel nekem 👌🤗 de hagyom is segítséget jotem ide kerni es nem anak h a nagy egos embereknek a hoza szolásukat nezem mondom ha nemteccik valami nemkell elolvasnad szepen tovab lehet meni 😇
2018. márc. 21. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!