Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem az osztálytár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem az osztálytársamba. ? 15/F

Figyelt kérdés

Szóval teljeseb belezúgtam a lányba nagyon csinos meg minden csak nem merem megszólitani.Nem vagyunk nagyon beszélöviszonyban de azért köszönunk egymásnak meg néha egy kicsit beszélget ha nincsenek ott a barátai mert ők nagyon pletykásak.

Szóval szerintetek mit tegyek messengeren ráirni nem nagyon akarok mert az szerintem egyátalán nem "lovagias". Néha véletlenül csupán pár másodpercig szemezunk de mindig elhuzza a fejét.Akkor valakinek vapami ötlete hogy hogyan lehetne elcsábítani?

Lányok válaszát is várom


A váladzokat előre is köszi.



2018. márc. 21. 20:28
 1/4 anonim válasza:
Bocsi hogy ezt mondom. de szerintem ne probalkozz be nala. osztalytarsnal sose ajanlott.ha osszejossz vele benne van az a kockazat hogy nagyon csunya osszeveszhettek. utana meg nezheted mindennap az arcat.en nem ajnlom ezt
2018. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem tudok egyebet javasolni, minthogy "házi nyúlra nem lövünk" mondással. Ahogy az első válaszoló is mondta, hogyha összevesztek, akkor mindennap fogtok találkozni, és ez nem épp egy egészséges dolog.
2018. márc. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezt én is tudom de most megyünk középsuliba és akkor hogyha összeveszünk nem kell majd egymást néznünk.

Amugy köszönöm a válaszokat.

2018. márc. 21. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már mindegy akkor is ha épp végzős vagy 12.ben.Én se fogom vissza magam ha úgy alakul mert már nem számít nem veszíthetek vele semmit jó ha egy hónapot kell kibírni bent ha valami balul sül el.
2018. márc. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!