Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha szeretem, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szeretem, de elrontottam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel már jártunk de szakitottam vele mert az érdekelt hogy mit gondolnak rólam mások mindegy hosszu...És én még mindig szeretem neki viszont csak egy kivsit tetszem (és azóta már kettő baratnője is volt de ez mellekes) azt kondta hogy megprobalhatjuk ujra de csak akkor ha bem mondom el senkinek viszont en mar mielott ezr mondta volna elmondtam a legjobb baratnőmnek, aki azt tanacsolta hogy ne kezdjem vele újra. És most nem tudom hogy mit csinaljak szóval legyszi irnatok tanacsokat? Olyat legyszi ne irjatok hogy ez csak gyerekszerelem meg hogy fiatal vagyok mert ezeket tudom de ettől még szeretném magam jól érezni. 13/L (a fiú is 13) egyebkent 2es fel honapig jartunk szoval nem ilyen par napos akarmi hanem ugynond “komoly” jaras volt

2018. márc. 21. 20:52
 1/1 anonim válasza:
100%
Szerintem probáljátok meg.. szerintem nem vagy fiatal hozzá (ez magán vélemény ezért ne kössetek belém légyszi, köszi) persze nem olyanra gondolok mint ahogy a 18 évesek.. probáljátok meg és most ne érdekeljen mások véleménye, te szereted másnak nem kell szeretnie a fiút hogy ti boldogok legyetek. Természetes mert a mai világba vannak olyanok akik irigykednek.. vagy azért mert pont vele vagy csak ő is szeretne olyan kapcsolatot ez bármitől függhet:)
2018. márc. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!