Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi legyen a következő llèpès?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a következő llèpès?

Figyelt kérdés

1,5 éve nagyon össze melegedtem egy osztálytársammal, mindig piaszkáltuk egymást, mindig szívtuk egymás vérét, ennek is köszönhettük hogy egymásba szerettünk. Ő egy elég szégyenlős fiú, és ha valami nem megy akkor nem erőlteti. Eljött a nap hogy elmondta nekem hogy szerelmes belém, de én gyáva voltam azt mondani neki hogy én is. Én magam sem tudom, lefagytam, nem voltam rá felkészűlve. Csak mosolyogtam. Aztàn félltem felhozni a témát hogy esetleg mennyire gondolta komolyan, vagy ilyesmi, így hát valószínű azt gondolta hogy én nem viszonzom így nem akart engem “zavarni” vagy ilyesmi.. a lènyeg hogy én mind idáig nagyon szeretem őt.. próbáltam elnyomni ezt azzal hogy elkeztem más fiúkat nézegetni hogy “jajj ez de rendes fiú lehet ő lesz az igazi” csak hogy elnyomjam.. de mindig vissza kerültem hozzá.. Érzem hogy kicsit eltávolodtunk.. és minden nap haragszom magamra amiért akkor elrontottam.. de egy ideje újra elkezdett ugy piszkálni mint régen.. szívja a vérem, egyerűen érzem azt a valamit a levegőben.. de akárhányszor megérinteném ő mindig vissza húzza magát.. arréb áll, elveszi a kezét.. de mègse ezt mutatja.. pár napja elmondtam neki hogy én mindig szerettem őt.. azóta kb semmi nem történt de még is ahogy viselkedik .. ő egy szégyenlős fiú nem tudom mi legyen.. nem tudom velem se hogy mi legyen. Ez az egész annyira beszippantott hogy néha úgy érzem megőrülök.. nem akarom hagyni amíg ő nem kéri hogy hagyjam, megkell probàlnom!! De nem tudom mihez kezdjek ezután?? Kérlek ha bárkinek eszébe jut bármilyen ötlet, terv ossza meg velem!:)

18/L



2018. márc. 21. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:
18 évesen ilyen élet képtelen óvodásként viselkedni. Főleg ő.
2018. márc. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!