Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van baratom aki napi szinten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van baratom aki napi szinten elmondja hogy en vagyok elete ertelme, mindig egyutt maradunk stb es en is erzem hogy szeretem es hianyozni szokott nekem is es sokszor elbizonytalanodok hogy miert nem erzem ezeket ugyanilyen szinten mint o?

Figyelt kérdés

Lehet azert,mert neki haltak meg csaladtagjai es igazan soha nem voltak baratai ellentetben velem mindketto dolog?

Kaptam olyan valaszt hogy azert van ez mert most alakul a kapcsolatunk.

Voltatok mar igy?

Ki fog ez alakulni majd ha regebb ido ota vagyunk egyutt?



2018. márc. 22. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd kérdező, nem volt még kapcsolatom. De ezeket az érzelmi hullámokat le kell küzdenetek, ezt onnan tudom, hogy nekem is voltak ilyenek, csak hát, akkor még nem mertem lépni, és hagytam az egészet 16/F Írj privátot, ha kell még valami másra is válasz.
2018. márc. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod ,minden percben azon vagyok hogy lekuzdjem mert azt akarom hogy sikeruljon ez a kapcsolat😊
2018. márc. 22. 18:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bizonyára van valami abban, hogy ő elvesztette a családtagjait. Ez miatt nem kell aggódnod, biztos kialakul majd nálad is ez az érzés, ha már több ideje vagytok együtt :)
2018. márc. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom ezt a valaszt is😊vegulis amikor leirja hogy mennyire imad hozzateszia csalodasait amit a "baratai" okoztak neki es az elhunyt csaladtagjat is negemliti es hogy en soha ne hagyjam el ugyhogy lehet tenyleg ezert😕😊
2018. márc. 22. 18:56
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: Támaszkodik rád. Ez hosszú távon semmiképp sem jó
2018. márc. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!