Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lany es, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lany es, hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Na van egy lany akivel nagyon jobba vagyok es mar mondta, hogy imad meg ilyenek es szerintem bele szeretem van sok kozos is bennunk es meg is hivot magahoz biliardozni es ott szeretnek mindent elmondani neki meg irtam neki egy szerelmes levelet is de szerintetek, hogy mondjam el neki vagyis milyen m
2018. márc. 22. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
“Szia, mondanék neked valami fontosat, inkább négyszemközt. Szóval az van, hogy azt hiszem, szerelmes vagyok beléd. Te mit gondolsz rólam?”
2018. márc. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. Nincs kedved holnap eljönni meginni egy üdítőt?

Szia, szeretnék mondani valamit, na szóval tudod, te nagyon jó barátom vagy, de én egy kicsit másképp érzek irántad....

Sztem nem kell szerelmes levél, egyszerűen hívd el randira. Renélem segítettem... Sok szerencsét!

2018. márc. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ird ki meg 5x kerlek. Amugy friendzone-ban vagy. Szopo.
2018. márc. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!