Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Milyen jeleket adtok ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen jeleket adtok ha tetszik nektek egy lány? Kort is írjatok!

Figyelt kérdés

2018. márc. 22. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk verbalisakat. Foleg ha pali vagy. Felolem mondjuk csucsorithetsz,meg pucsithatsz, bar akkor hulyenek fog nezni es nem ferfinak. Szedd ossze a tokeid, aztan mond el neki.
2018. márc. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
A szemebe nezek es koszonok neki mikozben mosolygok, de van amikor csak a szemebe nezek mosolygas nelkul, van hogy nem is koszonok neki csak a szemebe nezek, es van amikor ugy teszek mintha nem is vennem eszre!Van amikor a fulig er a szam ugy mosolygok ra mikozben koszonok neki, es van amikor koszonok neki es csak bamulok a szemebe mint egy hulye!
2018. márc. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hmm, hát, én leginkább semmilyet, hanem ráveszem magam, hogy odamenjek, de. Aki félénkebb, az, olyat, ha ránézel, elhúzza a fejét, elpirul. Hasonlók, írj privátot. Ott tudok segíteni, csak már megyek aludni, de holnap válaszolok a privátodra kérdező. 16/F :)
2018. márc. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mádár0218 ***** válasza:
Mosolygok rá, keresem a társaságát hosszú szemezést próbálok kezdeményezni :D
2018. márc. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mádár0218 ***** válasza:
19/F lemaradt
2018. márc. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sorozatos visszautasítások miatt már semmilyet. Nem éri meg.
2018. márc. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én füstjeleket szoktam küldeni.


Viccet félretéve ha egy olyan srác vagy aki nem annyira nyitott akkor már az is elég ha vele többet beszélgetsz a szokásosnál és már az egy jel.


Amúgy mi fiúk állandóan bámuljuk a kiszemeltet szerintem és miután látjuk hogy engedi akkor már körülötte sertepertélünk.


21/F

2018. márc. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek!

Amúgy lány vagyok.

2018. márc. 24. 13:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Keresem a társaságát,próbálom megnevettetni,mosolygok rá sokat és kedves vagyok vele.18/f
2018. márc. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!