Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Rám miért nem szól?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám miért nem szól?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik (ő ezt tudja) és van egy idegesítő fiú aki mindig hülyeségeket beszél (én is nagyon idegesítő vagyok) és a lány aki tetszik az rá szólt arra a fiúra, hogy: "Fejezd már be, nagyon idegesítő!".De amikor én csinálok ilyeneket akkor nem szól rám.(Amúgy szeret szekálni).Miért csak rá szól?

2018. márc. 23. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha egy kevesbe szimpatikus ferfi azt mondja egy nonek: De jol nezel ki ma! - akkor a no szexualis zaklatasnak veszi.

De ha egy sarmos ferfi mondja ugyanezt, akkor boknak.

Erted?! ; ) Itt nem az idegesitesrol van szo, hanem hogy ki csinalja.

2018. márc. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán :D
2018. márc. 23. 19:18
 3/6 A kérdező kommentje:
Mármint nem igazán értem.
2018. márc. 23. 19:26
 4/6 anonim válasza:

Nálunk is van ilyen a barátnőmmel. Szerintem úgy deritheted ki, hogy etszel-e neki, hogy direkt feltűnően, az ő közelében csinálod, és

-ha odafigyel rád, talán nevet rajta, akkor barátként gondol rád

-ha nem tesz semmit, csak néz, akkor tetszel neki

-ha rádszól, akkor nem tetszel neki, viszont ha emellett foglalkozik is veled, akkor nagyon tetszel neki

(ez mind tapasztalat)

2018. márc. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2. Leginkább.
2018. márc. 23. 19:35
 6/6 A kérdező kommentje:
Vagyis, hogy nem szokott rajta nevetni
2018. márc. 23. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!