Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 1 hónapja szakítottunk és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja szakítottunk és egyszerűen nem tudok továbblépni, én komolyan nem tudom, hogy mit kellene már csinálnom. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

A "foglald le magad, tereld el a gondolataid" és a "találj mást" nem jött be, maximum nagyon rövidke ideig... még mindig ugyanolyan rossz, mint az első napokban, kisírom a lelkemet is, szinte bármit megtennék, hogy ő is szeressen engem (nem, nem fogja kihasználni ezt, plusz, azért mégsem teljesen mindent)... 2 hónapot voltunk együtt, de fél éve ismerem. Elképzelni sem tudom az életemet nélküle még most sem, pedig már nem sok része van benne:( (tudom, hogy most ellent mondtam önmagammal)

Mégrosszabb, hogy majdnem minden nap látom őt. Segítsetek, kérlek, annyira borzalmas ez így :( Nem akarok nélküle élni sem



2018. márc. 24. 07:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj el moziba, ismerkedj mas fiukkal.... hidd el van nala jobb is...majd elfelejted. Amugy a megismerni mas fiukat tipp az a legjobb, mert ugy rajossz, hogy nem csak o van a vilagon...
2018. márc. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Épp ez a baj, hogy még az sem tud igazán érdekelni, aki amúgy normális esetben tetszene :( Pedig tényleg jófej és jól is néz ki, de legszívesebben inkább hazajönnék sírni, ahelyett, hogy vele találkozzak... pedig jól kijövünk:/
2018. márc. 24. 07:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne ismerkedj más fiúkkal, még ilyen állapotban vagy. Tiszteld meg a másikat azzal,hogy ne búfelejtőnek használd. 1 hónap semmi,lehet még további két hónap lesz,míg túl teszed magad. Ezzel jár. Semmiképp ne ismerkedj mással , míg túl nem vagy rajta. Annak semmi értelme,nem tudod magad bele tenni szívvel.

Én tudom mit beszélek, kinőttem ebből a korosztálybol,és nem fogok hülyeségeket javasolni

2018. márc. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

1es: nem tud ismerkedni mással, hát bőg szerencsétlen egész nap, most írja.


Én is voltam így, bár én felnőtt koromban. Fél évig jóformán vegetáltam, alig ettem, semmi nem érdekelt, kerültem az embereket, sírtam...szóval nagyon gáz volt. Persze semmi és senki nem kötött le, hiába voltak körülöttem emberek.

Szép lassan jobb lesz. Hiába terheled magad mozival meg más emberekkel, úgysem tudsz figyelni rájuk.

Én 10 év után mentem szét a párommal, az azért.......na. Az azért úgy odaveri az embert a betonhoz. 1 év után kezdtem elhinni, hogy egyáltalán képes vagyok normálisan élni a mindennapokat.

Az első mindig nagyon gáz, úgy érzed összedőlt a világ és kész itt a vég. De hidd el nem így van. Sokan érzünk úgy, mint te, de valahogy kibírjuk. Beszélgess valakivel erről, úgy könnyebb. Mindig egy kicsivel könnyebb lesz.

35n

2018. márc. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1 hónap az semmi, az ilyen “foglald el magad” meg “töltsd sok időt a barátaiddal”-fele szövegek egy hónap alatt semmit sem érnek. Az ilyet minimum 3 hónap kiheverni nekem. Egy hónap alatt lehetetlen. Ha erős vagy, simán kibirod, de ha nem, visszaesel es elölről kezdődik minden...
2018. márc. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5os vagyok

Meg azt szerettem volna leírni, hogy en a baratommal szeptemberben szakitottam, es azóta se megy ki a fejemből. De érzem, hogy kezdek felejteni. A lényeg az, hogy 1-2 hónap alatt nem kell csodálkozni, ha nem sikerül, mert az igaz szerelmet elfelejteni rohadt nehéz... Sok kitartást.

2018. márc. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1 hónap ebben az esetben soknak tűnik, de kevés idő. Nekem ugyan 1 hónap alatt már rég elmúlt a szerelem szakítás után, de most, 3 hónap múlva is zavar hogyha lányokkal látom beszélgetni, ami még rosszabb, a legjobb barátnőimmel (mert ők is barátok) és ezt nem tudtam még megoldani, de folyamatosan próbálom. Más fiút nem keresek, még nem állok rá készen ha ennyire idegesítő számomra hogyha más lánnyal beszél. Majd egyszer. Te is addig tudod mit tegyél? Mint én. Képzeld el hogy 1 évvel előbb jársz. Hogy addigra már rég megoldódott. Törekedj erre és ha odaérsz, és megtapasztalod, biztosan megkönnyebbülés lesz.
2018. márc. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy hónap az nagyon kevés idő. Nem akarlak elkeseríteni, de nálam a legkevesebb idő, ami után úgy éreztem, már nem foglalkoztat az illető, két és fél év volt.
2018. márc. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Folyt.: Addig mást sem csináltam, mint a lelki elsősegély telefonokat hívtam, meg a barátaimnak beszéltem ki magamból a dolgokat - ez tul.képpen segít ideig óráig. De felhívni, vagy menni utána nem szabad.
2018. márc. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!