Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tegyem magam túl rajta?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem magam túl rajta? (17/L)

Figyelt kérdés

Az exemmel októberben szakítottunk, és sehogy nem tudom magam túltenni rajta. Amit lehet, mindent próbáltam, a lehető legtöbb időt töltök a barátaimmal, ők el tudják terelni a gondolataimat róla, de ez csak rövid távon működik.

Ha újra elkezdtem ismerkedni, akkor mindenkiben őt kerestem.

Mellesleg, mikor már azt hittem, hogy jól vagyok, egyik nap összefutottunk vele, mindenkivel jópofizott, közben meg mindenki utálja azért, amit velem tett(megcsalt, többször megalázott, össze-vissza hazudozott).

Ekkor döbbentem rá, hogy még mindig nem léptem túl rajta, 5 hónap után sem. Nem vagyok képes elhinni, hogy bárkivel lehetne olyan tökéletes kapcsolatom mint vele, hogy tudnék-e valaha úgy szeretni még egy embert mint őt, vagy még jobban.

Valakinek lenne valami ötlete, hogy hogy gyorsíthatnám fel a folyamatot?



2018. márc. 24. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Fel kene ismerni, hogy az nem tokeletes kapcsolat, ahol megcsaljak a masikat. Azt szeretni, aki nem tiszteli a parjat, megalazza, megcsalja, hazudik? Ez egy szeretnivalo ember? Te is ezt csinaltad/csinalnad vele?

Gondolkodj el ezen. Ez majd felgyorsitja a folyamatot.

2018. márc. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első gyorsítást segítő dolog az lenne, hogy elgondolkozol.

Hogy tudsz tökéletesnek nevezni egy hazugságot? Szerinted az aki hazudott neked és megcsalt tökéletes lehet? Maximum egy illúzióban, de az meg kinek kell?

Valódi párt kell találnod, akivel igazából is tökéletesen megvagytok egymás mellett, hogy hazugságokra ne legyen szükség az állapot fenntartásához.

Ne kapkodd el a dolgot, alakíts ki magadban egy tőle független elvárást kapcsolat terén, és ha ezzel kész vagy, akkor aszerint válogasd meg a következő párjaid.

2018. márc. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele minél jobban erőlteti az ember annál rosszabb

Amikor szakítottam a volt barátnőmmel kb 1-1,5 év kellett hogy túltegyem magam rajta és főképp amiért ennyire rágörcsöltem hogy mikor fogom túltenni magam

Tudom h ez nem így megy meg nem ilyen egyszerű de ne azért csinálj dolgokat hogy eltereld a figyelmed róla egyszerűen csak csináld ne csesztesd magad felesleges gondolatokkal

2018. márc. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az a helyzet hogy az én páromat, is megcsalta az exe, úgyhogy tudom milyen nehéz túltenned rajta magad. Nem gondolkodtál esetleg pszihologuson? Csak mert ilyenkor az én kép nagyon leszokott esni, és jót tesz. Ha tudod hogy nem állsz készen a randizásra, akkor ne tedd! Majd eljön annak is az ideje.
2018. ápr. 18. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!